Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie! Black Metal jest moją religią (jakkolwiek głupio to by nie zabrzmiało), tylko dzięki temu jeszcze chodzę po tej ziemi. Obchodzi mnie to tyle, że jest to jedyna rzecz której poświęciłem swoje życie. Poświęciłem rodzinę, szkołę, przyjaciół, pracę i inne rzeczy. Gdyby nie było tej muzyki to prawdopodobnie bym się zabił jakiś czas temu. Nie ma rzeczy, która by mnie mocniej trzymała przy życiu niż ona. Zwykle przyziemne ludzkie sprawy mnie nie dotyczą, stoję ponad tym wszystkim z aroganckim uśmiechem na twarzy. Muzyka jest jedyną rzeczą, która mnie nie zawiodła przez te dwadzieścia parę lat, a już na pewno nie tak jak ludzie. Ludzie to ścierwo, które trzeba wyeliminować. #blackmetal #czestochowa #czescmikroby
  • 7
@jamesbond007: Metal to Wojna - nie ma łatwo. Słuchamy wspaniałej muzyki i musimy zaangażować się w jej propagowanie. Musimy być dumni z Metalu @Liturgia: tylko nie #!$%@? ze sluchasz hipsterskiego Liturgy, antycypuje ze nie, znajac sie na ludziach przewidywalbym zupelnie odwrotnie, ale jako ze nie znam sie na ludziach jest raczej tak a nie inaczej, milo byloby sie rozczarowac @MrMycroft: bytem misyjnym zrodzonym z kalu, potu, lez i spermy