Wpis z mikrobloga

@typical_pussy: Tak naprawdę wystarczy mieć ogarniętego rodzica najczęściej ojca który nie zrobi z syna lajzy. Wygrywy oskarki chady i inne patologie głównie mają wspierających ojców lub wymagających, a przegrywy głównie mają ojcow których albo nie ma albo są i mają #!$%@?. Jak stary bije przegrywa to jeszcze lekki plusik że czasem niektóry przegryw ma mocny impuls do samodzielności i ogarnięcia się żeby uciec z patologii. Myślicie że skąd te oskarki czy
@RafalLygrys: Mój zwieracz jest w bardzo dobrym stanie, nie czuję potrzeby używania analnych zabawek w przeciwieństwie do sfrustrowanych #blackpill oraz #przegryw dla których zwykła masturbacja już nie wystarcza.

@Pavulenko: I bardzo dobrze, na tym polega wygrywanie życia. Trzeba dbać w pierwszej kolejności o siebie oraz swoich najbliższych, a następnie mamy 2 rozwiązania wg Michalkiewicza:
- nacjonalistyczne: czyli zapewniamy dobra w pierwszej kolejności naszej rodzinie a co zostanie możemy oddać lub
@Sperrdifferential: no ja to wiem, nie mówię że to cos złego to naturalne w przyrodzie wszędzie praktycznie. Tylko że mało kto potrafi przekazać takie wartości, większość ludzi okłamuje swoje dzieci i robi im wodę z mózgu. By wierzyli w jakieś bajeczki