Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak to jest, że na #zbiornik często są nagrania jak brzydcy i ulani goście np. ruchają dwie laski? Taki facet normalnie nawet jednej nie znajdzie. A na zbiorniku nie dość, że dwie, to jeszcze godzą się na nagrywanie. Oni płacą prostytutkom czy jak to działa? #seks #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60a903444fdc3a000b6c2eb1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 18
@z0z0l: jak coś idzie nie tak (a zawsze coś idzie źle) to ma się nie poddawać i twardo do celu; każdy myśli, że laski lecą na kase (oczywiście, że i tak jest) ale jak się kasa kończy to all się kończy; jak facet twardo dąży do celu to jest atrakcyjny bo zawsze się ogarnie w trudnej sytuacji (oczywiście finansowej też) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W przypadku zbiornika facet musi mieć gadanie, być pewnym siebie, a nie jakaś pozda. Tam nawet wzrost nie ma znaczenia, na serio. Sporo facetów poniżej 175 są dość znani na tym portalu, a większość z nich nawet nie jest jakoś bardzo przystojna. Fakt większość z nich rucha dosłownie wszystko co się da, ale na zb nie jest trudno znaleźć laskę na seks. Moje koleżanki traktują to jako sport, #!$%@? go wie. Mnie
Jak to jest, że na #zbiornik często są nagrania jak brzydcy i ulani goście np. ruchają dwie laski?


@AnonimoweMirkoWyznania: Gość ma laskę bo jest bogaty. Często jest cuckiem i pozwala jej się puszczać z innymi kolesiami i laskami, lub ewentualnie tylko z laskami, w efekcie czego jego kobieta nie ma poczucia że pozbawia się seksu będąc z nim.

Dodatkowo są laski co szukają trójkąta, ale już z parą. Mając dziewczynę po
@M_xxx: nie zrobili lobotomii. Znam to środowisko ponad 10 lat. Jakoś moje koleżanki nie mają problemu ze znalezieniem facetów. I fakt byle gówna nie biorą. No sorry, ale tylu przegrywow tam jest,że nawet wątpię,żeby za kasę któraś dała. Natomiast faceci, których kojarzę już wiele lat i mimo,że z wyglądu wielce nie są przystojni jak dla mnie, ale są przede wszystkim zadbani, nie mają żadnego problemu z kobietami. Wręcz przeciwnie
Jak to jest, że na #zbiornik często są nagrania jak brzydcy i ulani goście np. ruchają dwie laski? Taki facet normalnie nawet jednej nie znajdzie. A na zbiorniku nie dość, że dwie, to jeszcze godzą się na nagrywanie. Oni płacą prostytutkom czy jak to działa?


@AnonimoweMirkoWyznania: kredyt i dawanie na utrzymanie plus ogarnianie codziennego majsterkowania z męską ogarniętością (począwszy od symetrycznego parkowania) - mówi Ci to coś? te zbiorniki mają tyle