Wpis z mikrobloga

#shitcoin czy jak to w ogóle określić - thefutbolcoin.io wszedł niedawno na bittrex. Nie wiem czy łatwo jest się tam dostać jakiemuś shitcoinowi ale jakieś to osiągnięcie chyba jest?

No dobra ale jak kupisz to sprzedać nie można - to wiem od nich z telegrama plus sam dla sprawdzenia wjechałem za drobne

Co do telegrama kolejna zagadka - promują jakiś panda token na bsc, którym będzie można płacić tam w ich apce "futbolowej". Panda token istnieje parę dni ma 1k holders, zero reklamy ta panda robi, na reddicie nic o tym, nigdzie nic, jakaś dziewczynka pokazuje jak go kupić na YT. Na telegramie w zasadzie cisza, 13000 osób tam jest, pewnie większość boty.

Wydaje się to wszystko scamem. Ale tak - oni pokazuja swoje mordy od miesięcy, robią jakieś AMA czy inne livestreamy, ich krypto już trochę istnieje... Promowaliby jakiegoś niesprawdzonego shita tokena pande?

Prawdopodobnie scam, wiem, czekam aż ktoś się wypowie i potwierdzi, ale też mam jakieś minimalne odczucia że to może jest jakiś raczkujący projekt z kulejącym marketingiem
  • 1
  • Odpowiedz