Wpis z mikrobloga

to samo u mnie, produkcja się nie szczepi, kadra zarządzająca i inżynierowie się szczepią xD

@sipcabej

**** źle.

Ale jest pole do poprawy. Moja propozycja:

To samo u mnie. Pryszczate, roznoszące syfilis incele z produkcji się nie szczepią. Za to kadra zarządzająca i inżynierowie, o panie! Zapisali się na pierwszy termin i żaden nie pożałował. Natychmiast po szczepieniu biceps urósł o 7cm. Skóra się wygładziła bardziej niż po zastrzyku hialuronowym. Słowiki na drzewach zaczęły śpiewać tak jakby... inaczej. Po wyjściu z Punktu Szczepień na każdego rzuciły się 3 powabne Ukrainki, intonując "Mój bohaterze!" (na melodię Hymnu Armii Czerwonej). Politechnika w Oslo zaczęła w nich rzucać doktoratami honoris causa, a włoskie koncerny samochodowe wysłały każdemu oferty zatrudnienia z wynagrodzeniem przeciętnie 3,7 wyższym niż obecne. Nie wiem, co się teraz dzieje, bo od poniedziałku nikt ich nie widział w zakładzie, ale mam nadzieję że te twarde fakty przekonają nawet największych sceptyków.

#koronawirus
Dutch - >to samo u mnie, produkcja się nie szczepi, kadra zarządzająca i inżynierowie...

źródło: comment_16216158953mp7VRskwqvIAqagEIdr2B.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Gon70:
A dziękuję, mnie też bardzo miło. Zwłaszcza obserwując jak oracie covidiańskie rozumki i że śmieci się same wyniosły.
  • Odpowiedz
Zwłaszcza obserwując jak oracie covidiańskie rozumki i że śmieci się same wyniosły.


@Dutch: Oracie xD Każdy normalny użytkownik wrzuca wasze szczepienne wojenki na czarno bo jedna strona warta drugiej
  • Odpowiedz
Ooo @Dutch - witam abominacje człowieka xD nie wiem jak ty ale ja wolę stać po stronie przeciwnej względem Komarenki niż z nim i nie wiem jaki niby z nim pojedynek przegrałem
  • Odpowiedz