Wpis z mikrobloga

Dziś moja żona poszła na pobranie krwi, a wróciła zaszczepiona...
Dlaczego?
Bo na 50 dawek szczepionki, które mieli w przychodni, tylko 20 osób potwierdziło chęć szczepienia. Była chętna, więc po prostu przy okazji ją zaszczepili...

Tępe szury się nie szczepią, a potem będzie lament, że jesienią 4 fala pandemii, że znowu im #!$%@? debilom wolność ograniczają. Co za #!$%@? kraj...

#antyszczepionkowcy #covid19 #koronawirus
Pobierz pokpok - Dziś moja żona poszła na pobranie krwi, a wróciła zaszczepiona... 
Dlaczego...
źródło: comment_1621614386CHJpWDICvOMoc2zbmHUg7X.jpg
  • 86
@pokpok: a i jeszcze powiedz mi ile osób wieku poniżej 40 lat o prawidłowej wadze było hospitalizowanych?

Może skupmy się na szczepieniu grup ryzyka które zapychały szpitale i nie dajmy się wkręcać pisowi w kolejna wojnę Polsko - Polską typu szczepionkowy VS antyszczepionkowcy? (w ogóle śmieszny przekaz jakby nagle 50% Polaków było antyszczepionkowcami)

Co ty na to? Czy jednak wolisz szczepić 12 letnie dzieci?
@pokpok: Może rząd niech to zrobi? Bo póki co zachęca młodych reklamami z aktorami rodzinka.pl O seniorach zapomnieli, nie chcą denerwować swojego elektoratu tak jak tego nie robili podczas lockdownów.

Hordy brainletów, które mówią, że gdzieś w Indonezji facet zmarł po szczepionce 3 miesiące temu i dlatego wg nich szczepionka jest groźna dla życia?


@pokpok: w dziwnej rzeczywistości żyjesz, myślisz że 50% Polaków czyta wykop i Facebooka? Dałeś sobie wmówić