Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy moglibyście napisać wasz plan dnia z podziałem na godziny, co robicie i ile czasu zajmuje? Ja poza pracą niewiele robię, a i tak nigdy nie mam czasu, chciałbym się lepiej zorganizować. Jestem ciekaw, jak to wygląda u innych. Ile czasu poświęcacie na obowiązki, ile na przyjemności, zainteresowania, socjalizację itd.

#pytaniedorozwychpaskow #pytaniedoniebieskichpaskow #zycie #pracbaza #hobby #praca

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60a6bec61e7e7f000be603d8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 7
  • Odpowiedz
TroskliwaMurzynka: Nic Ci to nie da, skończ się oszukiwać. Nie musisz nic, bo nikt Ci nie rozkazuje robić cokolwiek "produktywnego" po "pracy". Weź się ciesz życiem dopóki masz okazję, bo idą ciężkie czasy na świecie patrząc na to co dzieje się w globalnej polityce.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Moge Ci podać np jak wyglada mój tydzien. Pracuje na zmiany, w tym tygodniu chodzę przeważnie na godzine 14 do pracy.

To tak. Pobudka 7/8 rano. Szybkie sniadanie i ogarniecie jakis mediów spolecznosciowych.. email itd.
Od 9 ucze się i czytam jakies ciekawe artykuły, ewentualnie jak mi się nie chce uczyć to wysyłam CV.
o 12:30 zaczynam się zbierać do pracy (robienie jedzenia itd). W pracy o 14. Pracuje do
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Sprzątanie zajmuje mi niewiele czasu bo codziennie ogarniam coś innego. Przeznaczam na to około pół godziny dziennie. Raz myje podłogi, innym razem toaletę. Nie mieszkam sam i obowiązkami się dzielimy.
Ze znajomymi praktycznie się nie widuje bo ni mam czasu. Z rodziną w weekendy/niedzielę.
  • Odpowiedz