Wpis z mikrobloga

Włączam #bf5 W menu pojawia się zdjęcie murzynki walczącej na froncie z karabinem garand, hahahaha no #!$%@?, jak można takie bzdury wymyślać. W singlu jakies bohaterskie historie walczącej norweżki wyciągnięte z dupy. Multi to kopia bf1 i bf4. EA ssie #!$%@?
#ps4
  • 5
  • Odpowiedz
@agent733: ty to chyba multi nie odpaliłeś. Akurat mechanicznie różni się dosyć mocno, systemy zapasów mocno determinują wybór klas dla tych co się nie #!$%@?ą po 5 sekundach biegania. Możliwość podnoszenia członków zespołu nie będąc medykiem również zmienia wiele zachęcając do wspólnego biegania nawet jak team jest full random. A co do kobitek na wojnie... jakby gracze tego nie chcieli to by 60% serwera nie biegało jako kobieta. To gra,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Merdarion_PL: Ja to odnoszę wrażenie, że dużo ludzie biega kobietami, bo nawet nie zwracają na to uwagi. Ja sam, gdybym nie popatrzył w ustawienia postaci, to bym biegał babą. Dopiero po jakimś czasie się zorientowałem i przełączyłem na chłopa.

Oprócz tego może tak nie jest dokładnie, ale zdaje się jakby kobiety w BFV było trudniej trafić. Parę razy już postać kobieca mi trochę uciekała spod lufy zaś męska rzadko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@agent733: Jakby nie patrzeć BFV jest mocno #!$%@? pod względem historycznym.
Brakuje mi obecnie czegoś pokroju COD 1 lub 2, a najlepiej WaW. Tak wojna była bez jakichś bzdur. Wiadomo ze względu na specyfikę nie ginęło się od jednej kuli i gracz był niczym Rambo lecz wszytko się lepiej spinało w całość. Grając w misję w Stalingradzie w pierwszym Call of Duty czuło się klimat. Grając w te wszystkie misje w BFV już klimatu nie czuć. Przede wszystkim przez te historyczne głupoty jak brak swastyk czy najbardziej idiotyczna jak ta kobieta w misji w Norwegii. Jeszcze bym dodał tego poddającego się niemieckiego oficera.

Kilka lat temu jakoś potrafili ci wszyscy twórcy zrobić dobre gry o drugiej wojnie bez różnych udziwnień. Nawet jeżeli było coś nadzwyczajnego to nie było to aż tak widoczne.

Jak już oglądałem trailer BFV to się zastanawiałem co to #!$%@? jest? Trailer BF1 był jak najbardziej spoko i budował napięcie oraz zapowiadał powrót do korzeni wgniatając kolejny wybiegający w przyszłość projekt Activision (swoją drogą tamten CoD nie okazał się aż tak zły). Jedyny mocny mankament tego BF1 to było zrobienie wyglądu klas niemożliwych do edycji. Czasem pół drużyny to byli murzyni albo hindusi i wiem, że armie miały takich żołnierzy na frontach IWŚ, jednak chyba nie aż w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Masterpolska94: ludzie naprawdę rzadko mają domyślne mundury. Przynajmniej moje obserwacje. Jeśli zmienili mundur to ewidentnie widzieli też swoją postać. Większość raczej wie czy gra kobietą. I kobiety nie jest trudno trafić. Zapewne jest różnica minimalna ale nie na tyle by cokolwiek zmieniała. I tak raczej większość z nas strzela w środek konturu przeciwnika a nie jego obrzeża.
Sam gram męskimi postaciami ale nie będę zmuszał innych by grali roleplayowo. Osobiście
  • Odpowiedz