Wpis z mikrobloga

@bartmi: czym płaciłeś? Próbowałem trzema kartami Revolut i ciągle : ups, an error accured. I nie chce przyjąć płatności, które automatycznie przelicza na hrywnę.
@bartmi: dzięki. Właśnie wpisując numer karty na stronie ciągle wyrzucało błąd. Finalnie udało mi się w sposób, który podałeś czyli poprzez Google Pay. Zapłaciłem, wchodzę na stronę Ukraińca, płatność się zaliczyła a nowa metoda płatności zniknęła. Dziwne, że tak na krótko ją udostępnił...
@bartmi: dzięki, zapłaciłem kartą podpiętą do Revo, wszystko git. Co prawda zcharge'owało mnie trochę więcej niż powinno, bo niby doładowanie w EUR ale płatność w UAH, ale może coś przeoczyłem i może można bez prowizji. Jeżeli nie, to za doładowanie 12 EUR zapłaciłem 13.5 EUR więc i tak git.
@mickelk: niestety nie wiem jak Ci pomóc. Płaciłem dosłownie minutę przed napisaniem poprzedniego posta, czyli raptem 30 minut temu i mi przeszło, akceptacja płatności w apce Revoluta i tyle. Może ten system coś ma chwilowo przerwę, bo oni coś tam piszą, że musi być aktywna bramka.
@dzudi: mi się nie chce trochę bawić w krypto, bo nie wiem jak to w praktyce ugryźć dla oszczędności 2 EUR. Niby % prowizja wychodzi niemała, ale w praktyce, szkoda zachodu IMHO, no chyba, że masz już jakiś aktywny portfel krypto z którego korzystasz to pewnie tak.