Wpis z mikrobloga

Mimo mojej niechęci do konfederacji i tego, jak niebezpieczna może ona być dla demokratycznego państwa muszę zauważyć, że najbliższym sojusznikiem PiSu jest lewica. Nie spodziewałem się, że to powiem, ale z dwojga złego wolałbym konfederację- przynajmniej nie muszę słuchać że kolejne podatki to super sprawa. Lewica zjechała u mnie od partii neutralnej do partii najbardziej znienawidzonej. Tfu
#codziennabekazkonfy
#bekazlewactwa
#konfederacja #polityka
  • 11
@Bounty: A ja na odwrót, lewica 2. od końca a konfederacja to najgłębsze dno. Choćby dlatego że wśród postulatów polityków konfederacji znajdują się:

- kara więzienia za homoseksualizm
- zakaz bluźnierstwa
- uniemożliwienie bycia sędzią nie-chrześcijaninem
- mordowanie nieprzychylnych dziennikarzy
- mordowanie mężczyzn protestujących przeciw władzy
- priorytet czystości rasowej nad rozwój gospodarczy
- chwalenie molestowania dzieci

Poza tym nie mają programu gospodarczego.

A oszust @nycaff założył się o usunięcie konta,
@Serrrek: Ja również - nigdy nie poświęciłbym wolności osobistej dla pieniędzy (i nie czuję pocieszenia w tym, że będąc białym straight facetem nie powinienem się martwić, hehe). Z drugiej strony ktoś mógłby mi zarzucić, że swobodnie szafuję ideami, gdyż sam mieszkam w kraju, który dostarcza mi jedno i drugie.
W każdym razie i tak nie przekonuje mnie "program" typu "zlikwidujmy podatki, budżet jakoś się domknie". Jeśli konfa miałaby przynieść jakąś korzyść,
@Serrrek: Idąc takim tokiem myślenia, stosując cherry-pick niektórych wypowiedzi posłów i stosując śliskie zbocze, to o Lewicy można napisać tak (na podstawie przekoloryzowanych wypowiedzi polityków lewicy, bez znajomości kontekstu i intencji):
- Kara więzienia za brak akceptacji zachowań i LGBT
- Powszechna akceptacja dla wszelkich mniejszości etnicznych, narodowych, seksualnych, kulturowych pod karą grzywny
- Progresywny podatek od nieruchomości 0.5%, 5%, 10% itd na każdą kolejną nieruchomość
- Penalizacja jakichkolwiek zachowań narodowych