Wpis z mikrobloga

Kupiłem dwa, jak były po 250zł, sprzedałem jednego za 500zł a jednego sobie zatrzymałem - co będzie to będzie. :]

Edit: A wykopię, niech panikują i sprzedają. Będzie na dnie to kupię sE je wszystkie! O! :]

Ja mam obecnie 3.5 BTC kupione za około 120 zł. Założyłem sobie, że albo za X-naście lat kupię sobie za nie mieszkanie, albo stracę 120 zł :) Póki co wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku
@Bielecki: nie - kupiłem sobie to mieszkanie :)

A tak na serio to byłem młody i głupi. Trzymałem je na Mtgox i przepadły. Czekam czy cokolwiek mi zwrócą po postępowaniu upadłościowym.

Kilka lat temu kupiłem 1 BTC za mniej niż 10k PLN i sprzedałem z zyskiem 400%. Na tym póki co skończyła się moja przygoda :)
@sowiq: dwie, jeśli to ta sama historia którą znam. Piękna to była akcja, nie zapomnę jej nigdy, wspominam ją na każdej górce :D swoją drogą, to ciekawe co u niego. Ostatnio aktywny na forum 14 listopada 2017r.
@Bielecki: Ha! Nie, tamte dawno sprzedałem. Ale za to znalazłem jakieś resztki na slush pool które wykopałem 7 lat temu. Sprzedałem za €200 jak było na górce. Zostawiłem sobie €100 na Binance i się bawię. Spodziewałem się "korekty" po górce i odkupiłem w "dołku".