Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gawix: z revoltem miałem kiedyś problem ze on dodaje swoje jakieś znaki do przelewu i nie został poprawnie zaksięgowany u odbiorcy
via Android
  • 0
@ulath poprzednim razem kasę przelało mi w kilkanaście sekund, ale teraz nie dałem kodu referencyjnego i widzę że kasy nadal nie mam w portfelu.
@gawix: Ja mogłeś wysłać bez kodu ref? Co żeś wpisał w tytule? Będziesz się musiał z binance przepychać. Następnym razem nie spiesz się z przelewem i nie popełniaj takich gap, kumplu. Szkoda kasy i nerwów.
via Android
  • 0
@piter555 nic, zostało "przelew z Revolut" szukałem kodu referencyjnego i nie znalazłem, okazał się ukryty w miejscu gdzie nie spojrzałem no i poszło ¯_(ツ)_/¯
via Android
  • 0
@piter555 jak robiłem przelew Revolut to nie wpisałem bo tam nie zauważyłem. Już złożyłem odwołanie, podałem co potrzeba i czekam. Nic nie zrobię, nie ma co przeżywać bo to nie były miliony. Fakt, szkoda, ale napewno coś się z tym zrobi
@ulath: właśnie jak Wy robicie te przelewy na binance z revoluta - mam dokładnie to samo, przy wpisywaniu iban zamiast GB97CLJU automatycznie system mi zmienia końcówkę na GB97CLCL