Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sadderdaze: a tak Cię zawołam, bo pamiętam: dziś i mnie dorwało ( ) rozmowa rekrutacyjna póki co dopiero za mną, na stanowisko gdzie musiałbym się bardzo dużo uczyć nowych rzeczy, ale zobaczymy ¯\_(ツ)_/¯
Nie tu, to jest szansa na przerzucenie w przyszłości na inne stanowisko! Póki co, czekam do końca przyszłego tygodnia ()
  • Odpowiedz
@tekon: Generalnie rozmowa poszła super, teraz będą myśleć, jeszcze nie czuje się zbyta, bo tutaj każda decyzja to przynajmniej miesiąc intensywnego myślenia, więc narazie cierpliwie czekam (,)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sadderdaze: co Ty gadasz?! Jestem w szoku - nie dali Ci jednak podwyżki? ( ͡° ʖ̯ ͡°) czy lepszą pracę udało Ci się znaleźć?
Co do mnie - przeszedłem przez rekrutacyjną rozmowę, byłem na kwalifikacyjnej i teraz (chyba) w tym tygodniu już ten temat będzie zamknięty. Czytaj - dowiem się czy idę czy nie w nowe miejsce ¯_(ツ)_/¯
Trochę obsrany jestem już tym czekaniem, ale pocieszam
  • Odpowiedz
@tekon: Zigrorowali moje prośby, zaproponowali coś całkiem innego i zawiłego. Plus robią ZNOWU problemy z urlopem - 10 dni to za dużo, nie wolno
A za Ciebie dalej trzymam kciuki! Wroc tu i daj mi znać co i jak!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sadderdaze: dziś dostałem telefon i tak jak czułem - niestety wzięli kogoś innego ;) ale głowy nie załamuję, czekam za najbliższą możliwością, aby znów do tego działu uderzyć :D daję sobie pół roku do roku maks i najwyżej nie tu, to gdzie indziej pójdę ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sadderdaze: oby tak było! :D dzięki za miłe słowa! Od razu się czuję jak na jakiejś kampanii z mega zadaniem :D mam nadzieję, że nam się fajnie przyszłość ułoży i może znów się odezwiemy i damy sobie znać, że się udało! ;) trzymaj się tam ciepło! I może do usłyszenia :D
  • Odpowiedz