Wpis z mikrobloga

@FortresMaximus: bardziej niewolnikiem niż stałym graczem, zmiana IP na niebieską esencję była fatalna, wcześniej jeszcze coś szło uzbierać i kupować champy
@WscieklySasquatch: bo nie tryharduje, gram 4fun, nie lubię grać jedną postacią bo szybko mi się nudzi - to samo z linią.
@rzapom ale wiesz że oni z czegoś muszą mieć pieniądze na ciągłe pracę nad tą grą? Jak kupujesz sobie GTA czy coś to płacisz bo za darmo nie dostaniesz, a tutaj praktycznie wszystko możesz dostać za darmo, z wyjątkiem skinów ale one nie zmieniają rozgrywki. Także nie narzekaj
@FortresMaximus: no ale szanujmy się, kasę za kupowanie postaci za RP? XD mają masę innych źródeł dochodu - na dodatek pewnie każda jest lepsza, głupia wymówka. Teraz wbiłem lvl co oczywiście trwa co najmniej kilka dni jeżeli się nie gra nie wiadomo ile i dostałem postaci za max sell 720 blue esencji - dawniej można było wbić więcej IP w jeden dzień xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzapom: Aktualnie czempiony się nabija z przepustką za RP gdy są eventy. Wtedy zamiast skinów po prostu kupujesz bohaterów. W jakiś miesiąc/dwa wykupiłem dzięki temu 24 najdroższych bohaterów, bo ich mi brakowało