Wpis z mikrobloga

@konstantin-kireev1: owszem, ale i coraz bardziej mają poprzestawiane we łbie sądząc, że im wystarczy być tylko ładną, i na nie trzeba harować, jednocześnie fochają się, mają gest jednocześnie wykrzykując hasła o równouprawnieniu...

Może i wyładniały, ale również stały się materialistkami. Nie mówię, że większość, po prostu obserwuję otoczenie.
  • Odpowiedz
@SPGM1903:

No nie wiem. Ile razy byłem w Polsce wydało mnie się źe Polki są coraz życzliwiej i towarzyski.

Rosjanki teź są bardzo materialistki. Pieniądze dla nich dosyć często na pierwszym miejscu.

I co złego v równouprawnieniu?
  • Odpowiedz
@konstantin-kireev1:

Polki są coraz życzliwsze i towarzyskie


mam wrażenie, że głównie dla obcokrajowców, w końcu to jakaś nowość. Polak to towar o tyle gorszy, bo na miejscu, znany i w dużych ilościach. Rosjanin, Amerykanin, Niemiec, Arab - to coś nowego, poznajmy się, chodźmy na drinka. Tak jak dla Rosjanek liczy się pieniądz (chyba nawet nieraz bardziej niż w Polsce, ze względu na znikomy procent ludzi ze średniej klasy), tak i Polki
  • Odpowiedz
@SPGM1903:

Jeżeli nie przesadzasz to to okropnie. Myślałem że to w Rosji mamy kryzys płci jak męskiej tak i kobiecy. Ale raczej z powodu kryzysów demograficznego i ekonomicznego po rozpadu USSR. Dość długo wszyscy byly jednakowo ubogi. A teraz mamy setki miliarderów i millionerów.

A Rosjanki dosyć często nader wymagające. Nie chcą czekać, przeźywać trudności razem, nawet po prostu pracować. Szukają facetów, które mają dość kasy żeby zapewnić ich marzenia o
  • Odpowiedz