Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Różowa ma problem z okularami. Zamówiła okulary z filtrem niebieskiego światła (powłoka bluecare czy coś takiego) typowo do komputera. Dzisiaj odebrała i zobaczyła, że nie mają tego charakterystycznego niebieskiego refleksu na szkłach, tylko zielony. Jak założyła to odcień też się nie zmieniał. Sprzedawca na to, że one mają filtr niebieskiego "w masie" i tak one już tak mają, że nie mają niebieskiego refleksu. Czy moja różowa jest robiona w bambuko i powinna je reklamować, a ja powinienem kręcić Małysza?
#okulary #optyka #soczewki #komputery
A.....l - Różowa ma problem z okularami. Zamówiła okulary z filtrem niebieskiego świa...

źródło: comment_1621351237Z2LpLLZs3DEQl3zzJ37hNx.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Antol: no powinny być niebieskie, nie zielone, zielone to ta powłoka antyrefleksowa, a niebieska to od bluecontroll.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@supra107: apki to jest już inna kwestia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pierwsze primo ma dofinansowanie części pieniędzy na te okulary z pracy. A po drugie słodko wygląda w nich #okularyboners
A mi zależy, żeby już się nie denerwowała.
  • Odpowiedz
@Antol: Ale moga one byc niewidoczne nie wiem z ktorej firmy Szajny czy Shamira chyba nie widac. A wydano kopertki po szklach? Takie opakowania z ktorych wyciaga sie szkla do montazu
  • Odpowiedz
@Antol: poszukaj w internecie specyfikacji szkieł, które zostały zamówione, wtedy kręć małysza, że masz nie to, co powinno być. Mam 2 pary okularów, jedne zwykły antyrefleks z odbiciem resztkowym w kolorze zielonym, a drugie z magicznym blokerem światła niebieskiego + fotochrom i odbicie resztkowe jest w kolorze niebieskim, fioletowym lub różowym. Na moje oko brak różnicy jeśli chodzi o komfort użytkowania komputera. Niektórzy twierdzą, że blokowanie światła niebieskiego ma sens
  • Odpowiedz