Wpis z mikrobloga

przed zjeXXną pandemią szło w tym kraju kupić normalną maskę ffp3, celowane było w tych, co się boją smogu

a teraz?

KURŁA 1000 takich samych aukcji, na jednej brak info o klasie szczelności, druga FFP2, trzecia FFP3, a to i tak wszystko z aliexpress z przebitką 10x, a na ali ofc ani słowa o klasie szczelności również, więc polaczki to oczywiście oszuści

i jak tu znaleźć teraz normalną, nieoszukaną ofertę? "mój" sprzedawca maseczek sprzed pandemii zwinął biznes niestety tuż przed rozpoczęciem szału

potrzebuję maski do pracy w pyle (te marketowe okrągłe cosie na ryj są gorsze niż ta, co miałem)

#gorzkiezale
  • 2
  • Odpowiedz
@varez:proponuję zlecić do szwalni czy szwaczki, zrobią Ci np. 10 maseczek pod wymiar, z wkładem jaki chcesz, będą wielokrotnego użytku.
Na początku tego syfu kupiłem takie, oczywiście rozmiar uniwersalny, ale wkład mega gruby ok 0.5 cm. Piorę, noszę itd. jedyne co to się zmechaciły ;)
  • Odpowiedz
@kuncfot: i szwaczka mi da certyfikat, że to na pewno szczelne jak trzeba? inna sprawa, że do wydychania zdecydowanie zaworek chcę, też szwaczka zrobi?
  • Odpowiedz