Wpis z mikrobloga

Mirki,miesiac temu kupilem safemoona po raz pierwszy. Teraz chce dokupic i widze ze przy wymianie na pancakeswapie mam versie v2 i v1(old) . Czym one sie roznia? Chodzi o prowizje czy cos innego?
#safemoon
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sieniu: chyba chodzi o kurs, ale ja też do końca nie wiem..
są tu szpece, może nam wyjaśnią

generalnie pytanie brzmi: jak teraz kupić safemoona? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sieniu: oficjalnie v1 nie jest wspierany i mogą występować jakieś problemy, więc powinniście kupować na v2. A jak jest? Na v1 dalej da się kupić i chyba jest nawet minimalnie lepszy kurs na kupno.
  • Odpowiedz
@Kerach @Sieniu a czy najkorzystniej jest kupować za BNB? w sensie czy gdybym chciał kupić inną krypto na binance, to korzystniej za eurosy z revoluta, dolary, złotówki? czy władować opór w BNB i później sobie za to ogarniać inne coiny? Wiem, ze pytanie nie na miejscu ale czytam i czytam i ni chu nie mogę wyczytać (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Kerach dajmy na to chcę kupić polkadot i cardano (*losowo wybrałem*) na binance. Najkorzystniej jest to zrobić w jaki sposób? Kupić BNB i za BNB kupić polke,cardano czy kupić je za złotówki przelewem? :D
Naprawdę przepraszam, jeśli nie wypowiadam się profesjonalnie w temacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ziutkaaa: Spokojnie, każdy kiedyś zaczynał. Z tego co mówisz to kupujesz na Binance, więc tam kupuj za co chcesz, możesz za twarde waluty (fiat) jak dolar czy euro od razu. Na SafeMoonie kupujemy za BNB na PancakeSwap, bo jest tak najtaniej, ale są też giełdy na których możesz kupić safemoona, na Binance jeszcze go nie ma, projekt ma 70 dni więc wiesz. Jak coś to pytaj
  • Odpowiedz