Wpis z mikrobloga

No i mam teraz dylemat. Ozdrowieniec, e-rejestracja na szczepienie już działa, najbliższe szczepienie, któremu mogę się poddać to w następnym tygodniu 27 maja, wyjazd na wakacje 5 lipca, cholera czy się wyrobię ze szczepieniami? A może się nie szczepić tylko lecieć za granicę jako ozdrowieniec tylko czy będą honorować papier ozdrowieńca?
#szczepienia #wakacje
  • 12
@spoxman: Reguły nie ma, równie dobrze może mnie zmieść z planszy moderna czy pfizer ale obawy wciąż mam. Za 5 dni minie 2 miesiące od wykrycia covida a mnie do dzisiaj jeszcze nie minęło zmęczenie i mam jeszcze jakieś gówno na płucach.
@dzieju41: obecnie drugą dawkę pfizera dają po 5 tygodniach od przyjęcia pierwszej dawki. Także zdążysz
Producent wymaga conajmniej 3 tygodnie przerwy także możesz też zagadać na miejscu żeby ci skrócili
@Lunatik: Nawet jak miałem covida to temperatura nie była mi straszna, najgorsze były zapchane zatoki, które utrudniały oddychanie (momentami ciężko było złapać dech - to było najgorsze) a do tego bezsenność. Gorączka nie była dla mnie większym problemem, nie przekraczała 38,5.