Wpis z mikrobloga

@barti69: Jankowiak? To ten sam gość co nie wyliczył Adamka na kilkanaście sekund przed końcem walki tylko ją przerwał? Ten sam, który pozwolił praktycznie znokautować Zimnocha po komendzie stop? Ten sam, który ostatnio postanowił nie weryfikować stanu Kaszyńskiego i bez liczenia go poddać? Czy to ten śmieszek ze Twittera zajmujący się tam bardziej polityką niż sportem? Ten sam, który pozwalał #!$%@?ć Radczence Balskiego, mimo że tamten był już na innym świecie,
@barti69: A ty łapiesz, że powoływanie się na grabowskiego nie jest argumentem? Wręcz przeciwnie. Czy naprawdę tutaj trzeba licytacji autorytetów (która i tak wyjdzie na niekorzyść stawianej przez ciebie tezy)? Obejrzyj walkę na chłodno i po każdej rundzie zastanów się, którym zawodnikiem w danym starciu nie chciałbyś być - temu odejmuj punkt. Sędziowanie 101.
@Pryshlyak: Obejrzalem kilka razy i dla mnie nie ma jednoznacznego zwyciezcy. W dodatki zastanawia mnoe czy ta glowa byla legalna, Jankowiak twierdzi ze nie.

I nic dziwnego, ze w tym wypadku posilkuje sie ludzmi ktorzu zjedli na tym zeby.

Jakbym musial punktowac rundy to dalbym 3:2 dla Normana, ale tylko JEDNA runda jest dla oczywista (pierwsza dla Normana).

I nie ma pojecia dlaczego Parke dostal minus punkt po akcji w ktorej
@barti69: Dla mnie zderzenia głowami w tamtym wypadku przypadkowe i wynikało z jednoczesnego ruchu zawodników. Tak się często, gdy jeden boksuje z odwrotnej pozycji. Niemniej odjęcie punktu za faule należało mu się za poprzednie sytuacje.

Ludzie z boksu generalnie milczą na ten temat. Głos dał tak naprawdę Jankowiak i Grabowski. O ile Grabowski jest dla mnie niewiarygodny, bo sam wielokrotnie "układał" wyniki, to zdanie Jankowiaka nie ma dla mnie żadnego zdarzenia,
@Pryshlyak: Rzeczywiscie wazniejsi sa ode mnie ci ktorzy tworza boks, czesto trenuja / trenowali i cos w nim przezyli niz bierni obserwatorzy, ktorzy tylko klikaja w klawiature.

Fakt, szkoda czasu.
@barti69: Pewnie się nie zorientowałeś, że dwóch gości, których wymieniłem to dziennikarze. Zakładam, że nie miałeś okazji ich poznać, czytając jedynie nagłówki.

Z tego co piszesz, to wazniejsze są dla ciebie statusy i etykiety, a nie rzetelność w informacji. O własnej pracy umysłowej, to już nawet nie wspominam. Tak tylko przypomnę, że podczas skandalu po walce Polak-Kasjo, różne różale też forsowały wersję, że polak wygrał, a tobie podobni równie bezrefleksyjnie przyklaskiwali,
@Pryshlyak: Zoorientowalem sie. O opinii Dudka sam tutaj pisalem.

Nie, podczas skandalu Polak - Kasjo prawie nie bylo opinii forsujacych zwyciestwo Polaka. Rozal jedynie mowil ze sie nie zna.

Oczywiscie, sluchanie opinii ludzi ktorzy maja o boksie wieksze pojecie ode mnie to oznaka bezmyslnosci. I nie, nie opieram sie na tych opiniach bezrefleksyjnie. Poza tym sam przytaczasz opinie jakichs anonimowych chlystkow i na tej zasadzie chcesz dowiesc ze masz racje. Bo
@barti69: Dramatem jest to, że to ty zażądałeś listy przeciwnych opinii i chciałeś sobie urządzić plebiscyt na rację, a teraz nie pasują ci uczestnicy.

Tak, słuchanie bzdur i ich akceptowanie to jest oznaka bezmyślności. Od autorytetów w pierwszej kolejności się wymaga a nie ikonizuje za każdym razem, kiedy się odezwą. Over and out.