Wpis z mikrobloga

Po głębszym namyśle stwierdzam, że wczorajsze AMA było po prostu słabe, bardzo słabe. Od razu zaznaczam, że wierzę w projekt i nie sprzedałem ani jednego tokena, ale wczoraj #!$%@? po prostu lipe i trzeba to napisać.

Sam fakt, że Safemoon wchodzi w układ z rządem Gambii jest jak najbardziej okej i szacun za ten ruch, ale format w jakim to wszystko zostało przedstawione woła o pomstę do nieba. Projekt Pheonix to: łączymy się z abasadorem Gambii, który opowie o tym, że kraj jes świetny i mamy piękne plaże, mamy nadzieję że nasza współpraca będzie udana. Nie było żadnej konkretnej informacji na temat tej współpracy, a to że Safemoon chce działać w Afryce było wiadomo na początku projektu więc teoretycznie jedyna nowość, która się wczoraj pojawiła że jest to The Gambia! Hype, który został nakręcony przed tym AMA przez Johna i resztę developerów to kolejny błąd, każdy oczekiwał czegoś naprawdę wielkiego i nie mówię, że układ z rządem całego państwa nie jest, ale w sposób jaki to przedstawili nie przemawia za tym, aby hype na ten event został w jakikolwiek sposób pokryty.

W 90% po każdym AMA mamy spadek, format tego wydarzenia w ogóle nie działa i panuje kompletny chaos, odpowiadają na losowe pytania z czatu, a nie te które wymagają odpowiedzi. Projekt, który niesie za sobą taką ilość ludzi i pieniędzy powinien wyglądać bardziej profesjonalnie; zaczynając od postów na Twitterze, które często są na mega słabym poziomie, a kończąc właśnie na na AMA prowadzonym przez CEO i COO. Niestety, ale takie akcje niosą za sobą konsekwencje i mimo, że sporo ludzi nie sprzedaje to część ludzi straciło wiarę w projekt, może nie w zupełności ale w jakimś % mają wątpliwości czy rzeczywiście ekipa wie co robi i jak to robić.

Jak napisałem wcześniej nie sprzedałem ani jednego tokena, będę holdował ale muszą zatrudnić profesjonalistę od marketingu, przygotowania technicznego czy wizualnego do chociażby AMA, bo to że "po AMA zawsze leci w dół, to normalne" to nie można tego akceptować tylko trzeba to po prostu zmienić, bo jest po prostu #!$%@?.

Zapodaje dobry post na Reddicie na ten temat.
https://www.reddit.com/r/SafeMoon/comments/nebnbg/we_need_to_talk/
#safemoon
  • 4
@Tyrese: A moim zdaniem wczorajsze ama było na stabilnym ostatnio poziomie i wydaje mi się, że stabilność to będzie główna cecha tego projektu co może potwierdzić, że sprzedali ludziom na spokojnie newsa o Gambii i Apple Pay. Jak ktoś chce bujania to niech wejdzie w doge, shibe albo btc