Wpis z mikrobloga

Witam, chciałbym korzystać z psnow, założyłem sobie konto UK i teraz mam pytanie - czy mógłbym doładować konto kartą playstation network kupioną w polskim sklepie i wykupić abonament psnow?

Pozdrawiam
#psnow #ps4 #ps5
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Thapchan: Powiem Ci tak - nie bawiłem się nigdy BLIK-ami, a tradycyjnie chcąc załatwić to przez PKO musiałbym chyba utworzyć konto walutowe za które się płaci (czego chcę uniknąć)
  • Odpowiedz
@aguero90: nie musisz mieć konta walutowego, Eneba przeliczy Ci to na złotówki, da radę też zapłacić przez Przelewy24, tak jak byś płacił normalnie w polskim sklepie. Ogólnie jak byś kupił kod na PS Now to też taniej powinno Ci wyjść niż byś kupował to w PSN, najtaniej wychodzi na USA ale na UK też sprzedają kody.
  • Odpowiedz
@Thapchan: Kurde, właśnie wydawało mi się że z rok temu próbowałem kupić jakąś grę na Enebie i przechodząc na stronę banku wpisało mi w Euro ale skoro tak mówisz to spróbuję :) Bardzo dziękuję Ci za pomoc! :)
  • Odpowiedz
@Thapchan: Wiesz co wstrzymałem się póki co - wdrożyłem się głębiej w tę usługę - byłem pewien że będę mógł dokupywać gry do konta PSnow i grać w gry nie tylko te, które są oferowane w usłudze. Druga rzecz to trzeba mieć pada do PS4 i to jest kolejny zakup i łącznie to już wychodzi parę stów, gdybym kupił roczny abonament. Postanowiłem się wstrzymać do lipcowej wypłaty, jak ME miną
  • Odpowiedz