Wpis z mikrobloga

@DanielKrul: pasek z jebitnym logo zamiast klamry, czerwona koszula i chinosy w kratkę - nie ma tu żadnej zasady, więc jak do tego buty dobrać? Czarny pasek i czarny pasek od zegarka sugerują żeby iść w stronę czarnej skóry, ale co do kroju to mogą to być nawet klapki, bo całość i tak nie ma moim zdaniem sensu.
  • Odpowiedz
@DanielKrul: a zaznaczyłeś, że się tak nie ubrałeś? Wrzucasz foto jakiegoś typa i masz pretensje, że ktoś pomyślał, że to Ty? Było wrzucić foto ze sklepu internetowego.

Co do butów, to pasować będą czarne lub grafitowe Derby, Oxfordy albo nawet brązowe Brogsy jeśli dorzucić coś co będzie kolorem pasować do brązowej skóry. Chociaż nie mam pomysłu na casualową koszulę, która przypasuje do takich spodni i brązowej skóry na raz.
  • Odpowiedz
@loginprzykladowy: Dziękuje bardzo, wybacz nieporozumienie po prostu uznałem, że jak napisałem, że chodzi o spodnie to będzie to zrozumiałe, do tego to foto jest ze sklepiu internetowego, spokojnie sam bym czegoś takiego nie założył xdd
  • Odpowiedz
@DanielKrul: W życiu bym nie pomyślał, że jakiś sklep w ten sposób prezentuje spodnie. W zakładce koszule pewnie mają jeszcze koszule z krótkim rękawem i smokiem na plecach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A same spodnie spoko, tylko trzeba dopasować jakąś koszulę i dodatki. Można pójść w czarną skórę (pasek, zegarek) i szarą, jednolitą koszulę. Ewentualnie golf albo polo w takim kolorze. Wzorzysta góra raczej odpada.
  • Odpowiedz
@DanielKrul: Dałoby radę zrobić coś z nich. Na pewno nie takie dodatki i pasek(xD). Ale takie coś jedynie na jakieś wyjście na kluby czy inną tego typu sytuację.

/Zamykam dyskusję.
  • Odpowiedz