Wpis z mikrobloga

@GoldenJanusz: kwa kwa incelu nie obrażaj jej to wspaniała mistrzyni i kobieta sukcesu która zgoliła włosy by poświęcić się treningom kwa kwa. A ty co osiągnąłeś w zyciu?

  • Odpowiedz
@GoldenJanusz: ja uczciwie nie rozumiem tego hejtu na Linkiewicz, z karyny ciągnącej druty mudżinom po autokarach zmieniła się w dobrze zarabiającą fit larwę. Możecie sobie tam śmieszkować, że nie jest ładna, ale wykonała kawał ciężkiej pracy. Zarabia dobre siano, jak będzie chciała to w kwartał będzie wyglądała 10/10, wszystko jest do zrobienia, a figurę to już teraz ma wzorową.
Jadą po niej za to spasione zakolaki z piwnicy, największa beka to
  • Odpowiedz
@mitatuyo no mnie trochę dupa piecze jak patrzę w jakim kierunku to idzie. Ja #!$%@?, człowiek jest ogarnięty, inteligentny, studiuje, medycyny, pielęgniarstwa, jakiś IT i #!$%@?, zarabiasz rocznie tyle, co laska, która zbudowała fejm na obciąganiu murzynom, kasuje za jeden post na instagramie. No trochę nie quo vadis świecie?
  • Odpowiedz
@chixi: Co do tego mogę się zgodzić, ze treści produkowane przez takie osoby nie są najwyższych lotów, ale od długiego czasu panna zajmuje się byciem fitem, więc nic do tego nie mam. Szkodliwe są jakiestam madżikale i inne kononowicze.
A skoro ona zarabia więcej niż Ty, to płynie z tego smutny wniosek, ze ona umie lepiej wykorzystać otaczającą nas rzeczywistość. Nie jest to zarzut do Ciebie, ale jak słusznie zauważyłaś -
  • Odpowiedz