Wpis z mikrobloga

#!$%@?ć to ustawione Fame MMA, możliwe że wygrał Parke ale niemożliwe jednogłośną decyzją sędziów?! -2 punkty, powinno ich być przynajmniej 2 razy tyle. #!$%@? w ten werdykt #!$%@?ć sędziów, tak samo Murański easy win a #!$%@? Tańcula niby wygrał #!$%@?ć to gówno, znikam z tagu naura
#famemma
  • 10
  • Odpowiedz
@JD12369: no co takiego robił? chował głowę na rękawicach Kasjo, a ten idiotą ją podtrzymywał zamiast puścić garde i spowodować atak głową na klatke, masz swojego wielkiego krula który jest debilem w sporcie który trenował 5 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JD12369: nie ja jestem debilem, tylko Ty stronniczym idiotą nie potrafiącym wyłapać prostych rzeczy z tego co oglądasz, 1 punkt był tylko odjęty imbecylu (za pierwszym razem było ostrzeżenie, nie odjęcie punktu), zresztą jeżeli będzie walka ponownie analizowana to nawet tego jednego punktu nie będzie odjętego bo akurat w sytuacji w której sędzia odjął punkt to nie był atak, tylko obaj zderzyli się głowami bo wykonali unik w tą samą
  • Odpowiedz
@JD12369: ale co ja mam czytać skoro to Ty jesteś zapatrzonym w idiote idiotą i powtarzasz przeczytane gdzieś bzdury, raczej Ty powinieneś się doszkolić a przede wszystkim obejrzeć walke zanim ją będziesz komentował, nadal nie wiem gdzie ten drugi punkt jest odjęty, może jemu odjęli a Tobie dodali w chromosomach (,)
  • Odpowiedz
@Mlodziak7: 2 punkty odjęte cymbale #!$%@?, powinno być odjęte więcej a na sędziów z boksu dostałby po 2 rundzie dyskwalifikację, skończ #!$%@?ć jak nawet zawodowcy się wypowiadają, że jednogłośny werdykt nie jest tutaj możliwy
  • Odpowiedz