Wpis z mikrobloga

Podsumowanie gali z mojej strony. Mozna do wlodarzy miec wiele zastrzezen, ale szacun ze wyciagneli wnioski z fame mma 9 i faktycznie wzmocnili serwery. Przez cala gale nie mialem ani JEDNEGO laga. Plynnie chodzilo, jestem zadowolony. Walki tez na wysokim poziomie, lecz tego nie oczekuje akurat jakos mocno, bo dla mnie to nawet lepiej jak nie ma tej techniki, a sa weselniaki i brak gardy.

Na plus:Walka modeli mimo, ze to dla mnie oskarki i ta walka kompletnie mnie nie interesowala, to fajnie sie ja ogladalo. Tancula - Muranski, takich bitek oczekuje na fame mma, gdzie jest #!$%@?, zla krew, brak gardy, kondycji. Szacun dla obu Panow. Szkoda, ze Muranski nie wykrzesal z siebie ostatkow sil, bo Tancula w 3 rundzie byl do #!$%@?, jedna szarza na niego i skonczyloby sie to szybko. Walka Kasjo - Parke. Pokazali obaj, ze walki bokserskie nie musza byc takie nudne jak walka Kizo - Arab. Szkoda, ze kontrowersja przycmila otoczke tego pojedynku, bo oboje zasluzyli na szacunek. Kto by sie spodziewal, ze melanzownik wytrzyma 5 rund z zawodowcem na pelnych obrotach.
Na minus: Przede wszystkim Boxdel, ktory nie ma prawa sie tak zachowac po jakiejkolwiek walce. Osmieszyl sie w #!$%@?. Na pewno koncerty, bo to dla mnie jest najmniej potrzebne. Te #!$%@? reklamy i ciagle przelaczanie sie do studia. Mozna to zrobic z 2 razy w czasie gali, ale oni to zrobili z 5 razy minimum i zbedne #!$%@? expertow takich jak Wardega, ktory sie #!$%@? zna na sportach walki.

#famemma
  • 6
@bartexx96: Zgoda po całości. Szczególnie te koncerty do #!$%@?. W ogóle są raczej niepotrzebne, dla mnie to cringe fest, a jeszcze jakies newschoole trapy Multi - ja rozumiem, że gusta są różne, sam mam szeroką tolerację jesli chodzi o muzykę, ale nie da się tego słuchać.