Wpis z mikrobloga

@killcomputers: a ja nie kupię jak Kostyra skomentuje że według niego wygrał Kasjo i nie zmienią werdyktu na korzyść Kasjusza, bo też mi sie wydawało że wygrał a tu na siłę nową twarz chcą promować Normana. Ale fakt Boxdel mógł powiedzieć to w taki bardziej asertywny sposób typu, że "my jako włodarze szanujemy wynik sędziów ale naszym okiem i wielu obok jest to podobny werdykt do walki Polak-Kasjo a więc nie
@tomekthemessenger: Rzeczywiście mógł to powiedzieć w bardziej asertywny sposób. Ale jednak zajeżdża ustawką i z gali na galę coraz bardziej pokazują jak "poważną federacją" jest to całe FameMMA. To jest cyrk z klaunami
(włodarzami) i zwierzętami (niektórymi zawodnikami). Boxdel zachowuje się w sposób karygodny, następnie przeprasza Parke na instagramie i wrzuca ich wspólne zdjęcie po wszystkim. Chwilę wcześniej instagram Boxdela był ustawiony na prywatny. Możliwe, że to gra na emocjach widzów.
a teraz zobaczyłem na insta to zdjęcie, to rzeczywiście ustawka. No to trzeba poczekać na komentarz Kostyry, jak stwierdzi że Kasjo wygrał a nie zmienią werdyktu to też nie kupuje już więcej tego, bo to mi wtedy zalatuje że szukali nowej twarzy i dlatego dali zwycięstwo Normanowi. Chyba nawet Norman w jednym z wywiadów mówił, że szukają nowej twarzy bo już za długo opierają się na Kasjuszu.