Wpis z mikrobloga

a teraz porownajcie sobie inne POWAZNE federacje... taki DANA WHITE wychodzi i mowi ze #!$%@? go to obchodzi nie zgadza sie z werdytktem albo lewandowski z KSW z kawulem,.. haha jestescie zalosni boxdel i ty biseksie gala
#famemma
  • 14
  • Odpowiedz
@SynMasnotrawny: Dana White też miał zastrzeżenia do punktacji walki Błachowicza z Adesyaną, ale zachował się bardziej elegancko i zakwestionował to dopiero po gali, ale też podkreślając że Błachowicz zasłużenie wygrał, ale jego zdaniem nie jednogłośnie
  • Odpowiedz
@Mlodziak7: Czyli tak jak myślałem nie wiesz co znaczy niejednogłośnie. Jednogłośna decyzja sędziów oznacza że wszyscy trzej sędziowie wytypowali ten sam wynik. Niejednogłośna dwcyzja sędziów = trzeci sędzia wytypował inny wynik niż pozostali dwaj którzy go przegłosowali. Niejednogłośna decyzja nie znaczy że wygrana była jakaś mniejsza. Sędziowie nie dają niejednogłośnej decyzji żeby pokazać że walka była wyrównana i o włos czy coś w tym stylu jak wielu ludzi myśli. Znaczy
  • Odpowiedz
@Rudyprzegryw2137: i właśnie dlatego jesteś zielonkiem i nie powinieneś się wypowiadać bo jesteś debilem, przeczytaj cały artykuł a nie wybrane akapity i możesz wrócić do rozmowy albo #!$%@?ć tam gdzie jest miejsce zielonych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mlodziak7: O w poprzednim swoim poście też udowadniasz że nie masz zielonego pojęcia o tym czym jest jednogłośna decyzja, że zacytuje.

'' złodzieje, Norman Parke miał odjęty -1 punkt przez sędziego, wszyscy sędziowie musieli punktować walkę 4:1 dla Normana Parke (żeby wygrać jednogłośną decyzją sędziów) - co jest niemożliwe''

To co napisałeś to kompletna bzdura. Równie dobrze jeden sędzia mógł wytypować 3-2 drugi 4-1 a trzeci 5-0 dla normana albo
  • Odpowiedz
@Mlodziak7: Okej faktycznie mój bład. Późna godzina i się pomyliłem. Ty dalej nie potrafisz się przyznać do swojego błędu czy też wskazać fragmentu artykułu do którego pijesz. Albo chociaż przestać rzucać wyzwiskami jak prymityw ale cóż. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz