Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki, czy ktoś może pracuje obecnie w UBS?
Dostałam od nich zaproszenie na 3 etap rekrutacji i trochę nie wiem czego się spodziewać, bo jestem po telefonicznym z HR i godzinnym technologicznym z menago i członkiem zespołu. Rekrutacja na stanowisko analityka w IT.
To jest dogadanie warunków zatrudnienia/ obowiązków już czy coś jeszcze innego? Jak Wam się tam w ogóle pracuje?
#ubs #krakow #ubskrakow #pracbaza #korposwiat
  • 6
@ip5969: Nie pracuję już od dobrej chwili, ale raczej tak, powinna być ostatnia na dogadanie szczegółów, chyba ze maja wątpliwości. Najlepiej zadzwonić do HR prowadzącej i zapytać :) Atmosfera bardzo zależy od zespołu, to duża firma i można różnie trafić, ja na pierwszym projekcie miałem mega słabo, a drugi który robiłem z ludźmi dwa rzędy obok był fantastyczny :) powodzenia!
@ip5969: UBS to turbo korpo - jeśli ci to nie przeszkadza i trafisz przyzwoity zespół to będziesz zadowolona. Na plus na pewno zarobki bo to jedna z lepiej płacących firm w Krakowie - jeśli jeszcze nie mówiłaś ile chcesz zarabiać to powiedz więcej niż planowałaś
@powaznyczlowiek: ahh właśnie teraz trochę boli, ze nie powiedziałam trochę więcej, ale cóż :D ja ogólnie tez z korpo i czuje się w nich dobrze, wiec powinno być raczej ok, ale dzięki!