Wpis z mikrobloga

@arkadiuszl4g:

to co wepchnęli w te 20 epów mogliby zmieścić w 7-8. fabuła naprawdę się ciągnie i wpychają zapychaczy.


Przeciez to normalne w ekranizacjach dobrych mang. Dlatego nie marnuje na takie rzeczy czasu.
@arkadiuszl4g: co miesiac wychodzi nowy rozdział. Wcześniej tez zauważalam zapychacze,ale w tym odcinku już tego za dużo i zbyt namolnie próbują grać na emocjach. Ciekawe w jakim momencie skończą ten sezon i kiedy będzie drugi
@veldestroyer: a no to wiesz, w sumie odpowiem głupio - ile się da, anime dość się przyjęło "hajs za odcinki się zgadza" więc po co zabijać tą kurkę co im złote jaja znosi.

Rozumiem że warto czytać mangę?

Oglądałaś SAO? tam w sumie mi brakowało trochę filerów w związku z (levelowaniem). wszystko zbyt szybko przeskoczyło.

No ale co tu porównywać :)
@veldestroyer: Ja nie wiem na jakiej podstawie SAO się zapowiadało zajebiście. Jedyne co od biedy mogło podnieść zainteresowanie to muzyka Kajiury - reszta ludzi za nim stojąca nie wyróżnia się specjalnie.

Jest materiał źródłowy którego fani twierdzili że to najlepsze co powstało (a jest bardziej denny niż anime), ale tak jest zawsze przy adaptacjach. Ja od jakiegoś czasu składam całą popularność SAO na jednym powodzie: hurrdurr MMO. Więc pewnie i oczekiwania