Wpis z mikrobloga

@Asa_Sromqvist @Dewasta: tak sobie kminię, że gdyby Karol był gejemzlaurąromansozbabązearlgreya to Iga by chyba z takim spokojem nie mówiła, że chce zostać w małżeństwie. Jej cechy charakteru które wyszły w tym programie wg mnie wykluczałaby się z tą stoicką pogadanką, więc myślę, że tam się wcale nie odpierniczyło aż tak poza kamerami. to było takie jej czcze gadanie a i te plotki gówno warte.
@Dewasta imo ona już mniej więcej dała zapowiedź tego co powie: a) w finale bardzo ciekawa była ta jej wypowiedź, że ona jest głośna i ekspresyjna więc łatwiej ją na czymś złapać i przypisać jej negatywne zachowanie i przedstawić to widzom b) w swoim wpisie na stories też skupiła się na tym, że wszystko zostało jednostronnie pokazane.

Więc moim zdaniem będzie chciała nam przedstawić swoją wersję, w której Karol też ma coś
@Dewasta przyznam szczerze, że obawiam się że to będzie jakieś bajdurzenie i ludzie ją zjedzą. Jak już miałaby się wybielać to powinna mieć naprawdę solidne argumenty, może wtedy część ludzi by się zreflektowała że nie ma co tak jednoznacznie oceniać xD
Ja tak jak o tym myślę to np w komentarzach na FB panuje wręcz jakiś #!$%@? kult Karola xD i to dla mnie też trochę świadczy o tym, że montaż i
@vvulpecula: Iga i Karol było przede wszystkim niedobrani. Koty, rolki i hotelarstwo nie wystarczą. Iga mnie przeraziła trochę nagrywaniem rozmów, to nie jest normalne. U Igi dużo rzeczy wychodziło i bez montażu, chociażby rozmowa w aucie o ogrodzie japońskim nie jest pocięta wcale. Karol natomiast wypada dobrze na tle innych facetów z programu - spokojny, ogarnięty życiowo i mieszkaniowo, bez mamusi na karku. W ostatnim odcinku wyszedł słabo, nie wiem czy
@Dewasta taaak u nich mocno te temperamenty nie zagrały, ja zresztą Igi też do końca nie bronię bo dla mnie np. mega słaba akcja była z kajakami i tutaj ją bardzo nisko oceniam. Nagrywanie też brzmi #!$%@? ale Karol mi się trochę kojarzy z takim starym kawalerem pedantem z jakimiś swoimi skrzywieniami, do tego stopień jego opanowania i samokontroli w dwóch ostatnich odcinkach jest tak duży, że aż trochę creeperski. Śmierdzi mi
@vvulpecula: a może wziął? Kto wie co dla niej może być obłudą i dwulicowością. Iga ma dość wysoki poziom dramatyzmu. Karol jest raczej typem którym można trochę pomiatać sądząc po tym co mówił o swojej pracy (że jest kierownikiem ale robi wszystko, czasem i zmywa i kroi - coś w tym stylu) i tego co mówiła o nim mama (że siostry zrzucały na niego jakieś obowiązki domowe "ty jesteś chłopak to
@Dewasta: Z Iga zdecydowanie jest cos nie tak i nawet na to nie trzeba przytaczac przykladow ,ale wydaje mi sie ,ze Karol poza kamerami tez mogl robic krzywe akcje. W jednym odcinku wyszlo przeciez ,ze powiedzial Idze ,ze nie moze jej zaakceptowac. Moze powiedzial to na samym poczatku a przed kamerami udawal swietego i dlatego mu powiedziala ,ze jest dwulicowy.
Ta jego rozmowa z Mosakiem na koncu tez byla jakas dziwna.
Iga ma swój zaburzony świat, interpretuje sytuacje źle, przeczy sama sobie (ciągle powtarza, że wyjaśnia nieporozumienia do końca, bo tak ma xD a później robi dramę i ucieka do pokoju). Dlatego dziwię się, że tutaj ktoś przypisuje Karolowi obłudę, dwulicowość i creeperskie zachowania, mimo braku podstaw + Iga raczej by to wypaplała, poskarżyłaby się Mosakowi albo do kamery, bo reaguje gwałtownie jak dziecko.