Wpis z mikrobloga

@Edi93 no właśnie ostatnio chciałem robić jako mag, nawet trochę oszukiwałem bo mam rover helm więc na tej arenie podbijałem se zniszczenie tylko po to żeby parę leveli wyżej już mieć rozwinięte kowalstwo i zaklinanie. Na samym początku grałem jako wojownik i w zasadzie z tego mi zostało że zawsze idę w miecze dwuręczne. Poza tym jedyne ciekawe zadania są w gildii zabójców i zlodziei więc wiesz.
@zjadacz_Cebuli no właśnie z tego co zauważyłem to grind to najgorsze co można zrobić podczas gry.
Grałem wieloma postaciami i każda się odczuwa frajdę dopóki nie zacznie się grindu i głupiego levelowania na siłę
@Edi93 no tak, z tym się zgodzę, tylko że mam taki problem z tesami, że zawsze mam wywalone na główne misje. Lubię to uniwersum bo jest ciekawie rozwinięte, cieszy mnie każdy level up, każdy wydany perk no i cieszy mnie dochodzenie od zera do półboga. Dla mnie osobiście to jest największą zaletą. Nie mówię już nawet o testowaniu modów( ͡º ͜ʖ͡º) nawet daje mi radoche omijanie/naprawianie zcrashowanych