Wpis z mikrobloga

Nigdy nie zrozumiem pijących piwo 0,0 po co wam to? Przecież jak nie możecie się napić normalnego piwa jak człowiek to napijcie się wody gazowanej albo jakiegoś napoju czy soku itp. a nie na siłę kupować piwo 0,0 które do tego jest drogie... Jaki to ma sens piwo bez normalnego %? Ktoś racjonalnie wytłumaczy bez hejtu?
#pijzwykopem #alkohol #piwo #alkoholizm #pytanie
snorli12 - Nigdy nie zrozumiem pijących piwo 0,0 po co wam to? Przecież jak nie możec...

źródło: comment_16210096460Q6GIA48S7rVgZNNmGwUkj.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • 3
Piwko "1 na 100" z Kormorana to czyste złoto. Smakuje idealnie a ma 1% alko. Można wypić 10 w ciągu dnia i człowiek się nie upija. Piwko piję dla smaku, który uwielbiam. Gdyby piwa 0% smakowały identycznie tak jak zwykłe piwa to piłbym tylko bezalkoholowe.
  • Odpowiedz
@snorli12 Lubię zimne piwko w upalny dzień ale nie lubię smaku i działania alkoholu więc dla mnie to opcja idealna. No i czasem gdy najdzie ochota na coś ziemnego i gazowango to piwo zero też wygrywa u mnie z napojami słodzonymi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@snorli12: niektóre fajnie smakują, np 1664 z Kronenbourga bardzo ładnie pachnie świeża marihuana, smakuje też, co choć nie pale od lat skutecznie mnie zachęca:)
  • Odpowiedz
i które polecasz?

Dotychczas mi najbardziej podszedł Zlaty Bażant 0%
@watss
Dobrze trafiłeś, bo dziś znów degustuje, mam otwarty Pilzner i dupy nie urywa, ale ten obok lager Sainte Etienne jest zajebisty, także Heineken 0.0 jest dobry.
Lech 0.0 nie za bardzo, Okocim przeważnie daje smaki owoców a mi to nie pasuje, Żywiec trzyma poziom.
iterazwchodzejacalynabialo - > i które polecasz?
Dotychczas mi najbardziej podszedł Z...

źródło: comment_1621027318YoN4nwOfTFi2EomxXpLdIs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@snorli12: piwo bezalkoholowe zostało stworzone w latach 70' dla kierowców którzy nie chcieli pić soczku w trasie, tylko piwo, ale nie mogli. Więc został stworzony napój który właśnie tak smakuje :)
  • Odpowiedz
@snorli12: bez kituuuuuuu, mam to samo. Na #!$%@? płącic 4 ziko jak ŻADNE, powtarzam swoim eksperckim ryjem ZADNE 'piwo' 0% nie przypomina w smaku ani troche piwa. Ani nie masz ciepłej fazki po wypiciu piwa ani nie masz jego smaku a cebulisz jak za litr soku. Na #!$%@????????????
  • Odpowiedz
@snorli12: piję bo mogę. A tak serio, bo lubię smak piwa. W życiu jest tak, że nie zawsze kiedy mam ochotę mogę wypić piwo alkoholowe bo np. muszę gdzieś jechać, biorę leki lub mam dyżur, który wiąże się z koniecznością pełnej dostępności, w tym również pełnej dostępności za kółkiem
  • Odpowiedz
@snorli12: No nie wiem, może dlatego, że lubi się smak piwa, ale niekoniecznie można/chce się pic alkohol? Niektóre bezalkoholowe są smaczne i smakują bardzo podobnie jak te z procentami.
  • Odpowiedz
ja nie wiem po co pić % w piwie, mało ich a piwo drogie. Nie lepiej już sobie wody wlać a jak chcesz % to wódkę?


@dogfart: dokładnie z tego założenia wychodzę xD dlatego w ogole nie piję piwa, a jak chce się napić to wchodze w jakieś 40% od razu bo po #!$%@? inaczej
  • Odpowiedz