Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 328
@szaman136: #!$%@? ja #!$%@?ę, gminy takie pieniądze przejebują na pierdoły w stylu taras widokowy z widokiem na pole ziemniaków, a nie ma kto rzeki sprzątnąć z takiego syfu. Wstyd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@LubieSzaszylkiZLublina: Ja od początku mówiłem, że te podwyżki cen śmieci przyniosą całkiem odwrotny efekt i dzikie wysypiska z którymi sam walczyłem, sam sprzątałem po prostu wrócą ze zdwojoną siłą. Już mi ciocia dzwoniła, że na glinkach znowu ktoś #!$%@?ł całą przyczepę folii, płytek i gruzu. Długo był spokój. Kiedyś tam z wujem powiesiłem fotopulapke, złapało się 3 cwaniaków i do teraz było czysto.
  • Odpowiedz
@franaa: Ja bym nie miał nic przeciwko podwyżkom, gdybym mógł wyrzucić śmieci do każdego śmietnika, a w razie jak mam coś większego lub innego do wywalenia, to można by było to zgłosić pod jakiś numer (np 977) i tego samego dnia lub następnego przyjeżdżali by po odbiór.

Tymczasem płaci się coraz więcej a jakość usług spada.
  • Odpowiedz
@Antybristler: @franaa: nie wiem czy bardziej zacząłem ostatnio zwracać uwagę czy jak ale na Warmii jest niesamowita patola ze śmieciami, jadąc rozmaitymi szutrami nie idzie przejechać 20m bez napotkania czegoś wywalonego; puszki po piwie, butelki reklamówki, śmieci poupychane w workach w pustych pniach wierzbowych (sic!) Ostatnio widziałem kilka zderzaków samochodowych i jakieś plastiki, boczki, kilka opon - to wszystko wzdłuż uczęszczanej drogi gdzie powstaje sporo nowych domów. Mnóstwo
  • Odpowiedz
  • 0
@ukradlem_ksiezyc tak to jest jak się mafia tworzy a państwo nie ma kontroli i do Polski wjezdzaja szkodliwe odpady które potem się Pali, ale ty szaraczku miej trzy komplety opon do wyrzucenia to sobie sam radz co masz zrobić z dwoma bo raz do roku możesz oddać 4 opony mimo że płaci się przez cały rok.
  • Odpowiedz
@franaa: a nie ma czegoś takiego rzadowego dedykowanego do rzek i jezior? Na przykład ostatnio wały mieli robić to trochę im się #!$%@?ło i źle zrozumieli słowo wał bo kupili samochody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@franaa tylko, ze "wodami" w Polsce zarządza Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie i gminy nawet za bardzo nie mają tego jak zrobić

@su1ik no właśnie jest, tym się Wody Polskie zajmuja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szaman136:

rok 2013: ustawa śmieciowa naprawi wszystko! Nie będzie śmieci walających się po krzakach!
rok 2021: wywóz śmieci 8 razy droższy, brak konkurencji i wolnego rynku, śmieci w lasach więcej niż kiedykolwiek, nieoegalne wysypiska na polach, import śmieci nawet z Afryki
  • Odpowiedz
@wiatrodewsi: Doczytałem. Gdzież by tam dali radę wyciągnąć śmieci bez wyciągania drzew. Zajebiście #!$%@?, jak zwykle zrobią więcej złego jak dobrego. Idę o zakład że tych śmieci wyjmą jakiś śmieszny procent, ale jak nie będzie drzew to już nie będzie problemu. Po polsku #!$%@?...
  • Odpowiedz