Wpis z mikrobloga

@aaaarrssen: xDDDD O #!$%@?, dawno nie śledziłem poczynań tego dzbana xDDDDDDDD Ja pierdziu- serio mu już aż tak odwaliło?

@MerdanoVT: Nie do końca. Większość problemów z którymi się borykał i (co widać) boryka to tylko i wyłącznie zasługa jego charakteru.
@MerdanoVT: A to to pewne. Ale nie zapominaj, że i Osrarek przezywa wszystko jak mrówka okres i wyolbrzymia jak to jest szykanowany w sieci i w realnym świecie xDDDD Pewnie dostał zwykłe wezwanie na 3, a robi z tego próbę aresztowania i prześladowania wielkiego, niezależnego "dziennikarza" xDDDDD

@settembrini777: Jest tego sporo xDDDD Chyba moja ulubiona historia, to jego relacja z "przeprosin" jakiejś dziewczyny na mirko xDDDD No piałem jak to
@MerdanoVT: Miał dziewczynę nie do końca stabilną psychicznie. Długa historia, ale TLDR: szantażował ją emocjonalnie, podobno dochodziło nawet do rękoczynów. Zabrał i zabraniał jej przyjmować leki od psychiatry. Taki to czub.
Tu akcja na Woodstoku. Tak- to nasza "gwiazda dziennikarstwa niezależnego" we własnej, kucowej osobie xDDD
@konrad-sokol: Pamiętam... W sumie nawet się nie dziwię, że rodzina odpuściła temat- sam nie chciał bym mieć nic absolutnie do czynienia z takim ścierwem...

@aaaarrssen: Słodki Jezu w morelach... A pamiętam, jak kilka lat temu nagrywał jakieś bzdury 5 sekundowe: "Spaślak" czy wyzwał ludzi od obżartuchów xDDDDD Ale mu się odkleiło.