Wpis z mikrobloga

  • 0
@maciej1984 Widzisz jak wiele to o Tobie świadczy ( ͡º ͜ʖ͡º) To nie jest kwestia wielbienia tylko raczej wychowania. Widocznie Twoi rodzice byli bardziej zajęci biciu kolejnych rekordów w wychlanym harnasiu w ciągu dnia niż elementarnym wychowaniu swojego gówniaka :)
  • Odpowiedz
  • 0
@maciej1984 "Zwroty w przypadku, których zwracasz się do drugiej osoby czyli te, które określone są mianem grzecznościowych powinno pisać się z dużej litery.

Tak przyjęta formuła według powszechnej opinii oznacza, że odnosisz się do kogoś z szacunkiem. Jednak pozostaje pytanie czy jeżeli użyje się ich w postaci małej litery to traktujemy kogoś z pogardą i chcemy dać mu do zrozumienia, że nie jest osobą wartą zastosowania takiego akcentu czy może nie
  • Odpowiedz
  • 0
@maciej1984 Dobry argument "dobra, nie zesraj się" myślałem że ta utarczka słowna będzie miała jakiś poziom ale jak zwykle się zawiodłem na rozmówcy, nic sobą nie reprezentujesz. Zauważyłem że dużo piszesz o tej trującej kiełbasie czy ktoś z Twojej rodziny się na to kiedyś nabrał że tak się tym jarasz. W sumie to by pasowało do Twojej inteligencji zwierzęcia.
  • Odpowiedz
  • 0
@maciej1984 Nie jestem pisarzem, mam wiele zwierząt wiewiórki syberyjskie, szynszyle, koty, króliki. Wszystkie z nich uwielbiam, niech sobie rozkłada tą trutkę kto chce nawet ten matkobijca biedroń, uważam że to nie są wysrywy tylko dobrze dobrane zdania ale jak widać jesteś za nisko w IQ i nie potrafisz sobie poradzić z poziomem konwersacji :)
  • Odpowiedz