Wpis z mikrobloga

wgl jakie to jest gurwa żałosne
już 5 lat temu się tu użalałm i pisałm jak mi źle i #!$%@?
i to nie jest tak że przez cały ten czas tkwiłm w #!$%@? bo w międzyczasie bywały też (baaardzo) dobre okresy
ale teraz jestem w punkcie wyjścia znowu
a właściwie to jest nawet (duuuuużo) gorzej niż kiedykolwiek
i jako prawie trzydziestoletni dziad mam dalej te same problemy co jako młokos świeżo po dwudziestce
zero progresu a właściwie to regres mocny
tzn wsm nwm jakiś tam progres jest bo jednak duuużo bardziej doświadczony i dojrzały jestem i wieeeeeeeelu błędów już bym nie popełnił
ale co z tego skoro nawet nie bd mieć okazji żadnej
nwm no od jakiegoś czasu to wydaje mi się takie #!$%@? żałosne że w tym wieku dalej mam problemy jak jakiś zagubiony nastolatek
ale taki nastolatek w końcu dorośleje po części zdrowieje i jakoś układa sb życie mniej lub bardziej
ja kompletnie nie
tak jak #!$%@? pięć lat temu siedzę i żalę się na te same rzeczy na portalu ze śmiesznymi papieżami bo nie mam gdzie i wysrywanie tych żali to literalnie mój jedyny kontakt ze światem

#depresja #fobiaspoleczna ##!$%@? #ehhhhhhhhhhhhh #ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh #mamdosc ##!$%@? #chodtokowypamientniczek
Chodtok - wgl jakie to jest gurwa żałosne
już 5 lat temu się tu użalałm i pisałm jak...

źródło: comment_1620938863Ulbq6wtCZwJkPJP3FsCl1I.jpg

Pobierz
  • 5
@Chodtok: wydaje mi się że jesteś po prostu niekontaktowy. Miałbyś mało znajomych z fobią czy bez. Ba, będąc nawet lubiącym towarzystwo ekstrawertykiem czy też stroniącym od tłumów intro. Inaczej nawet tu nawiązalbyś jakieś znajomości. Zwyczajnie nie lubisz i nie umiesz utrzymywać kontaktów interpersonalnych z ludźmi. Chciałbyś tylko między nimi być i zwrócić ich uwagę. Twoja ujowa interpunkcja wskazuje na to, że raczej mało z kim piszesz.