Wpis z mikrobloga

@Moonastro: tylko to, że takie rzeczy opisują w ten sposób zazwyczaj marni pseudo dziennikarze. Są pewne zasady w środowisku sędziowskim, że takich rzeczy się w ten sposób nie opisuje. A przynajmniej nie robią tego ludzie na poziomie. Ale ta władza ma jak widać wszystkie zasady gdzieś a taki opis zapewne pobudzi adrenalinę i chęć krwi u patologii bo niczemu innemu taki opis nie służy
@#!$%@?: co ciekawe na wypokowa patologię też się to sprawdza. Jakaś typiarka opisuje czy opisywała takie obrzydliwe zbrodnie i wszyscy się pałowali. Zawsze mnie to zastanawiało czemu ich to tak fascynuje i zachwyca. Ciekawe ilu z nich teraz z tego samego powodu drwi z Zero.
@Jakis_Koles: patologia jest wszędzie. Ja co prawda miałem tylko kilka zajęć z patologii na moich dwumiesięcznych studiach na SWPS więc niewiele wiem na temat, ale już jako dzieciak umiałem czytać i miałem dostęp do książek ze zdjęciami z oględzin lekarskich. Nie robią na mnie takie opisy większego wrażenia ale uważam, że nie powinno ich być w życiu zwyczajnych ludzi bo rodzi to w nich znieczulicę i niezdrowe emocje. No i na