Wpis z mikrobloga

Ma ktoś z was #telefony #vivo x60 pro plus? Szukam telefonu z jak najlepszym aparatem/video, za jak najmniejszą cenę. Zainteresował mnie ten. No ale jest on tylko dostępny tylko na rynku chińskim. Poczytałem na forum xda, że są jakieś problemy z powiadomieniami z aplikacji jeśli jesteśmy podłączeni do internetu z sieci komórkowej. Jest na wykopie jakiś posiadacz tego telefony który mógłby mi powiedzieć czy idzie jakoś sobie poradzić z tym problemem?

#android
  • 5
Zainteresował mnie ten. No ale jest on tylko dostępny tylko na rynku chińskim. Poczytałem na forum xda, że są jakieś problemy z powiadomieniami z aplikacji jeśli jesteśmy podłączeni do internetu z sieci komórkowej.


@matek1212: I jak Miras, kupiles to? Tez jestem tym zainteresowany i nie wiem skad go brac.
@waginator Planowałem kupić z tradingshenzen. Podobno sprawdzony sklep i mają przesyłkę global priority, dzięki której nie płaci się podatkow dodatkowych. Ale raczej już tego telefonu nie kupię, bo jak zadawałem te pytanie to kosztował 717eur plus 15eur przesyłka. Ale zanim się zdecydowałem to podrożał do 817eur, co wg mnie przy tych minusach, które ma, to za dużo. Przy 150euro różnicy chyba pójdę w mi 11 ultra też z tego sklepu.
@waginator: Na Ali chyba nie ma tych przesyłek które zmniejszają ryzyko vatu. Wg mnie z ali nie warto drogich rzeczy kupować, bo mogą doliczyć vat. Z ali telefony tylko z europejskich magazynów kupuję, a vivo nie ma i pewnie nie będzie z Europy.