Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Morfeusz321: co się dzieje na filmiku? Widzę, że kogoś tam biją, potem przyjeżdża policja i kogoś zatrzymują, ale nie wiem czy bijacego czy bitego. Nie widzę żadnych twarzy, nie mam jak ich rozróżnić.
  • Odpowiedz
@DonTadeo: Zauważ, że Izrael taką Syrię stale nęka, bombarduje, morduje jej obywateli.
I teraz powiedz mi - jakim cudem Syryjczycy mieliby nagle chcieć pokoju, skoro są stale atakowani?
Polityka Izraela jest nastawiona na WYWOŁYWANIE konfliktu.
To są dla nich same plusy - społeczeństwo jest zjednoczone walką z "wrogiem", można przed światem zgrywać wieczną ofiarę i ciągnąć kasę od USA w ilościach dowolnych.
  • Odpowiedz
@Eli_Cohen: Haha, typowe, obrażanie osób trzecich, bo mała kanalia z wykopu nawet nie rozumie, że nazwanie jej "śmieciem" było komplementem, bo to jedno z najłagodniejszych określeń na osobę, która zamiast przedstawić argumenty, miota wyzwiskami. ¯\_(ツ)_/¯

Twoich rodziców nie zamierzam obrażać, mimo najszczerszych starań, nie każdego da się wychować na porządnego człowieka.
  • Odpowiedz
@Morfeusz321: u nas by było podobnie jak tylko Kaczyński spuscilby ze smyczy swoje narodowe psy. Było już blisko zimą jak narodowcy w wraz z policją polowali na uczestników strajku kobiet. Tu i tam jest przyzwolenie władzy na bicie ludzi bo mają w tym interes polityczny.
  • Odpowiedz