Wpis z mikrobloga

@Doktor_Rododendron w sumie to od niczego. Możesz sobie pooglądać filmiki na yt.
Mam ten papier i w sumie nigdy nie pracowałem w zawodzie. Po pierwsze wszędzie chcą doświadczenia po drugie musisz pracować z ludźmi którzy dzień zaczynają od moonke xD
  • Odpowiedz
@Doktor_Rododendron no nie wiem, może gdzieś przy budowie dróg w wielkich firmach na fajnych sprzętach to miałoby sens, ale tam trafiają pewnie najlepsi/najwięksi szczęściarze.
Papier zawsze można zrobić, bo to jeść nie wola i nie kosztuje majątku.
  • Odpowiedz
@Tadumtsss Nie mój zawód ale z obserwacji wydaje mi się, że na początku najlepiej złapać robotę u jakiegoś Janusza a potem iść na swoje.

Przy obecnych cenach i zapotrzebowaniu to nawet lepiej zabrać nową minikoparkę leasing niż używaną, jeszcze auto z kiprem i można kręcić fuszki :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zgredzimierz: potwierdzam, pracowałem przy przyłączach gazowych na koparce to pytali po 3-4x w tygodniu ludzie z okolicznych domów czy mógłbym coś podkopać. Raz nawet jak jechałem kołówka przez miasto to drogę zajechało mi czarne, nowe bmw i koleś mnie pytał ile godzina pracy takiej koparki bo miałby parę rzeczy do zrobienia. W pierwszej chwili myślałem, że jakaś gangsterka chce przechwycić maszynę xD
  • Odpowiedz
@swerve Teraz to ogólnie jest dramat z każdym fachowcem "budowlanym", nie wiem jak w innych częściach kraju ale u nas(Beskidy) domy powstają jak grzyby po deszczu (a niby covidem straszyli) i na każdego trzeba czekać tygodniami.
  • Odpowiedz
  • 2
@kierowcaautobusuofficial spoko, też mam taki papier od roku. I zarobiłem już dzięki niemu okrągłe minus 3500 zł. Nikt nie chce zatrudnić człowieka bez doświadczenia. Wiedziałem, że będzie ciężko znaleźć pracę, ale nie, że aż tak :D
  • Odpowiedz