Wpis z mikrobloga

@archi3: Raz ze to przechodzi z msc na msc dwa ze 99% czasu tel jest na wi-fi. Po 2 latach mam z tych 2GB 40GB nazbierane... Wiec to mnie nie martwi. Bo kazdy mi odradza ze to niby nieopłacalne tylko tak mysle po co mam go kupowac za 1300zł + 30zł za no limit skoro mi ten no-limit do niczego nie potrzebny? W play zabule 890zł + 30zł za mix
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@John_archer: ok to zobacz np telefon e orange za 1200 + heyah 01 23x19.99 (bo pierwszy miesiąc jest za 1zl później 20zl) wychodzi 50zl drozej na 2 lata ale masz wliczone wszystkie rozmowy sms/mms dużo więcej netu i brak umowy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@John_archer: raty 0 % najlepiej brać. Karta czy orange flex 25 zł 15 GB neta rozmowy sms i mms bez limitu lub 30 zł 30 GB reszta to samo i wyżej.
Przelicz sobie jakie są koszta łączne abo a ile raty i karta.

Jak będziesz chciał flex to na pw się odezwij podeślę kod polecający dostaniesz zwrot 30 zł po miesiącu.
  • Odpowiedz
@John_archer Cena za sam telefon wydaje się bardzo dobra, ale reszta za abonament psuje okazję, bo tak naprawdę płacisz potem 30 zł za miesiąc za coś co nie jest tego warte, więc przepłacasz i ostatecznie telefon się nie robi już tak tani
  • Odpowiedz