Wpis z mikrobloga

Xbox Series X - NAJSZYBSZY I NAJPOTĘŻNIEJSZY? ŚMIECHU WARTE.

- PS5 runs at a dynamic 2160p resolution, 1800p is the most common resolution. Xbox Series X runs at 1440p and Xbox Series S at 1080p dynamic (900p typical).

900p W NEXTGENIE XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Halina trzymaj mnie, bo umrę ze śmiechu


#xbox #ps4 #ps5 #callofthesea #konsola
  • 35
  • Odpowiedz
@epicreturn: jak na razie to się ty zesraleś, co ma optymalizacja konkretnej gry do wydajności konsoli, rozumiem że wsparcie dla 60 i 120fps dla ponad 60 gier wydało Sony w tym miesiącu? ah po co ja w ogóle odpisuje na baity
  • Odpowiedz
rozumiem że wsparcie dla 60 i 120fps dla ponad 60 gier


@Gronbar: a ile z tych to produkcje next-gen? A zapomnialem. MS nie wydaje zadnych gier na swoje platformy od dawna xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@epicreturn: wydajność gry zależy też od optymalizacji dewelopera a nie tylko od mocy sprzętu.


@rybak17: no to muszę przyznać, że chyba nie za dobrze to świadczy o danej konsoli jeśli przez prawie pół roku nie udało się komuś zrobić czegokolwiek aby polepszyć wersje na Xboksa (bo mimo wszystko uważam, że rozdziałka 900p to jest jakieś nieporozumienie jak na konsolę reklamowaną jako sprzęt następnej generacji)
  • Odpowiedz
@epicreturn: kwestia dewelopera, jego podejścia i doświadczenia. Tak samo mnie śmieszy jak ktoś pisze że PS5 jest gówniane bo jakaś gra jest trochę słabiej zoptymalizowana, np. Cyberpunk.

Nie ma co generalizować na podstawie pojedynczych tytułów, pół roku po premierze w czasach pandemii
  • Odpowiedz
@stormkiss: Przecież za nie tak długo wychodzi Horizon 5, Fable 4 może jeszcze w tym roku.

muahaha, przypomnij mi, co sie stalo z ta gra jak ludzie wysmiali jak to wyglada xD


Trzeba mieć IQ przeciętnego Soniarza aby wyśmiewać grę we wczesnym stadiu rozwoju xD

Przecież z topowych serii Sony na razie mamy co, Ratcheta.
  • Odpowiedz
Trzeba mieć IQ przeciętnego Soniarza aby wyśmiewać grę we wczesnym stadiu rozwoju xD


@L3gion: jeżeli gra wygląda jakby była z X360 to może lepiej jej nie pokazywać jeszcze, a nie dziwić się, że ludzie się śmieją?
  • Odpowiedz