Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 150
@SipaXtra: Ponawiam pytanie. Czy potrafisz wykazać mi moje manipulacje i kłamstwa?
Jak typowe prawactwo kłamiecie i oskarżacie Żydów o całe zło świata a jak fakty nie pasują do teorii to tym gorzej dla faktów
  • Odpowiedz
Kazdy normalny Polak bedzie cieszył sie z kazdej rakiety ktora trafi wiadomo kogo


@SipaXtra: niby dlaczego? Każdy normalny Polak raczej wie co to wojna i jakie niesie konsekwencje więc nie cieszy się z kolejnej tylko raczej chciałby pokoju
  • Odpowiedz
@su1ik: kazdy normalny Polak wie rowniez ze izrael to dla nas wrogi kraj mimo ze usluzni politycy tak na sile nam tu probuja go ocieplac i zaprzyjazniac.a skoro to nasz wrog to kazda strata wroga powinna nas cieszyc .
  • Odpowiedz
@SipaXtra: co ty masz w bani chyba gówno XD to, że Izrael robi coś na wzór holokaustu z Palestyńczykami to inna sprawa. Ty się cieszysz, że ludzie giną to jest #!$%@? bo co są winni cywile kiedy to politycy powinni za to odpowiadać?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@SipaXtra: Ale w czym jestem nieobiektywny?
Araby wywołały wojne? Ano wywołały
Więc jak można ich wybielać, że są ofiarami bez skazy? Zostali nimi na własne życzenie, nikt Izraela nie kazal atakować.
I to #!$%@? trzy razy.
W dupie mam wojenki ideologiczne, ja chce faktów historycznych i żeby sie tego trzymać. Ależ prosze bardzo, potępiaj izrael ale nie wymyślaj historii na nowo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@SipaXtra: Ale przepraszam bardzo. Czy ty czytasz co napisałem?
W #!$%@? mam aktualną sytuację, wybielacie arabskich terrorystów bo "Potworny izrael ich zaatakowal i odebrał ziemie :(((("
Guzik prawda. Arabowie zaatakowali i teraz ponoszą konsekwencje, takie same gagatki jak żydzi
  • Odpowiedz