Wpis z mikrobloga

hej Mirki, kupiłem karte #njumobile by miec neta w routerze. Net się skończył, więc załadowałem za 30 zł konto - widzę, ze stan konta na stronie nju to 35 zł. A Internet wykorzystany. Jest jakaś opcja kupienia pakietu internetu?
  • 17
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Miskov: spróbuj w filtrowaniu zaznaczyć opcję "pakiety data". Powinno tylko to wyskoczyć, bo nie ma innych pakietów.
Aha, pamiętaj o tym, że jeśli aktywujesz, to kliknij opcję "aktywuj" raz i poczekaj kilka sekund na potwierdzenie. Strona czasami wolno myśli i z pośpiechu kupisz sobie dwa pakiety albo więcej, jeśli będziesz klikał.
@WhyTryHarder: ok widze ze jak mam włączone "wszystko za 29" to nie bede mial opcji 9 gb za 9 ziko. Pytanie tylko czy jak właśnie wyłączyłem "wszystko za 29 zł" to jeszcze dziś będę mogł włączyć 9 za 9..
@WhyTryHarder: to jest co znalazlem w google: nie włączysz pakietu 9 GB jeśli został już uruchomiony pakiet internetu w posiadanych przez Ciebie usługach: miesio, miesio 19, wszystko komórkowe w nju na kartę, wszystko za nie więcej niż 29zł. Będziesz mógł go kupić dopiero po wykorzystaniu pakietu internetu w posiadanej usłudze
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miskov:

nie włączysz pakietu 9 GB jeśli został już uruchomiony pakiet internetu w posiadanych przez Ciebie usługach: miesio, miesio 19, wszystko komórkowe w nju na kartę, wszystko za nie więcej niż 29zł. Będziesz mógł go kupić dopiero po wykorzystaniu pakietu internetu w posiadanej usłudze


Czej... Wykorzystałeś już ten pakiet, który dostałeś z "wszystko za 29zł"?
Z tego, co napisałeś, wynika, że albo masz jeszcze tamten pakiet, albo nju coś napieprzyło.
Ja
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WhyTryHarder: Tak, wykorzystałem i nałożyli mi lej. Na stronie napisane ze wykorzystano 10 gb z 10 gb.

@Miskov:
Dziwne. Jeśli nałożyli lej, to pakiet powinien dać się kupić bez problemu.

@WhyTryHarder: dziewczyna mi napisała, że na razie działa - wiec wszedłem na konto i widzę ze z 35 zł zostało 15 zł


Teraz już nic nie rozumiem. Jeśli masz lej, to nie powinieneś płacić nic. Powinno Ci schodzić tylko
@WhyTryHarder: nie miałem włączonej opcji "nie chce lejka", dlatego bo po wykorzystaniu pakietu powinien być lejek i był. Załadowałem więc konto dodatkowo za 30 zł, mając włączoną opcję "wszystko za 30 zł" i konto zostało doładowane, ale lejek się utrzymywał. Więc dezaktywowałem opcję "wsio za 29 zł" i net jest, ale ciągnie wg. taryfy, bo nie mam opcji włączenia żadnego pakietu.