Wpis z mikrobloga

@DobryMaron: powiem Ci na podstawie mojego grania ze szwagrem, wildlandsy wpadła platyna, fajnie się śmigało każdy "sektor" mapy po kolei a w breakpoint odpuściliśmy po 3 sesjach, latasz po mapie tam i z powrotem za znacznikiem i nie wiadomo po co plus jakieś durne mechaniki typu dron zwiadowczy na niebie
  • Odpowiedz
@DobryMaron: Obie są dobre :)

@ebson: W Breakpoint sporo zmieniło się od premiery, teraz te wszystkie "durne mechaniki" można powyłączać (drony, poziomowany loot itp.). Grało mi się równie dobrze jak w Wildlands.
  • Odpowiedz
  • 0
@DobryMaron Breakpoint po tych wszystkich update'ach jest całkiem fajną grą, zwłaszcza na PS5, bo jest 60fps. Na początku to był szrot, ale teraz jest ok. Wildlands ma jednak lepszy klimat i miejscówki do różnych taktycznych rozgrywek. Trudno mi stwierdzić, która gra lepsza, bo obydwie mają swoje plusy i minusy. Poza tym w USA Breakpoint jest bardzo popularny patrząc po liczbie wpisów na Reddit. Pod koniec wiosny zapowiedziany jest kolejny update, który ma
  • Odpowiedz
@DobryMaron: Grałem i przeszedłem obie i zdecydowanie Wildlands. Breakpoint był koszmarna kaszaną w dniu premiery, obecnie poprawili go mocno i przede wszystkim pozwolili wyłączyć kretyńską mechanikę gonienia za sprzętem o wyższym levelu, ale co z tego skoro świat gry wciąż jest sterylny i pusty, a fabuła wola o pomstę do nieba.

Wildlands przy Breakpoint wyglada jak sequel, który wywalił z Breakpointa wszystkie irytujące elementy i wrzucił zdecydowanie ciekawszy i fajniejszy świat.
  • Odpowiedz