Wpis z mikrobloga

@mlodyernest: papier zdobycie jakiejkolwiek dodatkowej wiedzy nauka samodzielnego zycia powiekszenie siatki znajomosci + bede chcial polaczyc studia z praca
  • Odpowiedz
@feon: nie wiem no dla mnie bezsensu jest pójście na studia tylko po to żeby studiować, nie wiedząc kompletnie na jaka się uczelnie chce pójść ani nawet na jaki kierunek. Wygląda to tak jakbyś się obecnie zorientował że się kończą złote czasy szkoły średniej i robota czeka za rogiem, to cyk na studia. Ja też chciałem się wyrwać że swojego zadupia gdzie mieszkałem i rok przed matura zacząłem zakuwać matme i
  • Odpowiedz
@mlodyernest: to nie jest tak ze nie wiem gdzie co i jak, kierunki jak i uczelnie mam wybrane, nie są to kierunki oblegane typu informatyka aczkolwiek moim zdaniem są w porządku i myślę, że idzie z nich coś wyciągnąć a moje pytanie było bardziej ogólnikowe z czystej ciekawości niż z braku pomysłu na to gdzie iść. zdaje sobie sprawę z tego, że złote czasy się kończą, dlatego właśnie szukam opcji do
  • Odpowiedz
@feon: Na totalnym luzie XD miałem z ang 90% z matmy rozszerzonej 58% i jestem na informatyce na uniwerku XD a wczensiej byłem na zarządzaniu na politechnice btw nie polecam informatyki na politechnice a przynajmniej nie na łódzkiej XD chyba ze chcesz się uczyć jak jest zbudowany komputer albo programować na liczydle to powodzenia, zero współczesnej technologii, 10 moich znajomych przeszło na uniwerek bo #!$%@? takiego nie mogli znieść (a mieli
  • Odpowiedz