Wpis z mikrobloga

Zapisałem się na tą szczepionkę ale teraz słyszę od znajomych, że są dużo lepsze terminy. Dodatkowo nie w jakiś namiotach tylko w przychodniach co wydaje mi się bardziej przystępną opcją. Ale na erejestracji nie mogę się zalogować, wyskakuje, że nie można się zapisać. I co teraz zrobić w razie chęci zmiany i poszukania lepszego terminu? Da się to jakoś podejrzeć?
#szczepienia #koronawirus #covid19
  • 17
@eternit_nie_wybacza: Ale ja tam nie mam opcji anulowania nawet xD Loguje się, pokazuje, że nie można się rejestrować i wywala do ekranu logowania.
@puolalainen: A gówno ta strona pokazuje, nic się nie zgadza z tym co jest na erejestracja.ezdrowie.gov.pl Kilka dni próbowałem to rozgryźć. Pisałem nawet na wykopie. Niby jakis termin pokazuje ale strona się aktualizuje co jakies 30min, a na erejestracji nie ma tergo terminu po 3 sekundach.
@
@Vadzior pamiętam Twój pierwszy wpis z problemem ze stroną z githuba i trochę się po nim przestraszyłem, bo byłem przed rejestracją. Koniec końców w dniu rejestracji kilka razy odswieżylem stronę i pojawiło mi się parę terminów na tydzień później (pfizerem i moderną), więc trafiłem bez żadnego problemu. Moja dziewczyna tak samo. Potem nawet kilka razy dzwoniłem na 989 albo bezpośrednio do punktów i też zdarzyło mi się trafić, że akurat termin im
@puolalainen: No wchodzę przez ten link i:
Witaj w Rejestracji Wizyt Pacjenta na szczepienia przeciw COVID-19
Rejestracja nie jest możliwa
Powrót do strony głównej

I przenosi na stronę logowania.

@chinskie_bajki: No ja też odświeżałem i trafiłem początek czerwca. Choć 99% terminów było na drugą połowę czerwca. Ofc pfizer. A teraz znajomi rejestrują się na maj. A github przemilczę, imo nie pomaga, przynajmniej nie u mnie w mieście i nie na
@Vadzior a czemu moderny sobie nie dodasz do opcji też? Też mRNA i często wpadają nowe terminy i łatwiej dostać coś wcześniej. Albo wypisz sobie terminy, jakie Ci pasują, i podawaj je podczas dzwonienia na 989.