Wpis z mikrobloga

@KolankoD: no wyobraź #!$%@? sobie, że libki platformiane traktują prawa LGBT i Kobiet jako wechikuł do walenia w PiS i nic więcej. Mieli dużo okazji, żeby w jakiś sposób pewne rzeczy poprawić, poprzeć. Rządzili 8-lat. Przypomnę, że przez stosunek do aborcji w peło prawie doszło do rozłamu. Ile ja czytałem wypowiedzi po głosowaniu na KPO w stylu: "noo lewaki to my już nie popieramy praw kobiet i będziemy usuwali błyskawice
  • Odpowiedz
@MKULTRA: Przypominam że temat praw LGBT istotnie do dyskursji politycznej w Polsce wprowadził znienawidzony przez was, ex "platformiany" "libek" Janusz Palikot, gdy stworzył swój ruch. Dopiero potem gdy prawa osób lgbt stały się elementem tego dyskursu lewica z PO się obudziły w mniej więcej tym samym czasie, jak prawica szła raczkującym krokiem po władze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@MKULTRA: No to piękny ruch z waszej strony, poprzeć zamordystów za obietnice 75 tys mieszkań, to jest splunięcie w twarz tym którzy odsunięcia od władzy pisu najbardziej potrzebują
  • Odpowiedz
  • 0
@MKULTRA: Konfa i ziobrzysci boja się UE, PO chciała wotum i instalować bezpieczniki, Lewica bezwiednie oddała pieniądze w ręce pisu, samorządy na pewno się ucieszą z POŻYCZEK które dostaną zamiast realnych pieniędzy z UE dzięki waszym negocjacjom
  • Odpowiedz
@KolankoD: skońćz #!$%@?ć. PO przespała KPO i żeby zakryć wewnętrzny marazm, walą w lewicę. A Ty zupełnie jak przedstawiciel sekty smoleńskiej walisz, bo każą walić i taki jest hot take. Polecam wczorajszy podcast z newsweeka i dzisiejszy wywiad Ireneusza Rasia w radio zet chyba. Bo coś wam się narracja nie klei.
  • Odpowiedz
No to piękny ruch z waszej strony, poprzeć zamordystów za obietnice 75 tys mieszkań, to jest splunięcie w twarz tym którzy odsunięcia od władzy pisu najbardziej potrzebują


@KolankoD: Mówisz o Lewicy parlamentarnej a na screenie 2 osoby które nie popierają żadnej partii politycznej.
()
  • Odpowiedz
@KolankoD: O nieźle, nie wiedziałem że zostanę podpięty pod partię Lewica - i to we wpisie, w którym jasno, wprost i naprawdę klarownie się określiłem, że mam w nosie lewicę i że nie jestem wyborcą xD Czy to jest jakaś parodia, której nie rozumiem? xD
  • Odpowiedz