Wpis z mikrobloga

Mój kolega z USA zapytał mn czy wierze w ufo. Stwierdziłem że chce mu wysłać filmik z "UFO nad Gdynią" albo "UFO nad Gdańskiem" ew "UFO nad Poznaniem" nie pamiętam dokładnie gdzie to było i jaki był tytuł tego nagrania. Jest to nagranie z TVP (btw ***** tvp). Wybrałem te nagranie bo wyglądało w miarę legatne i chciałem pocisnąć sobie troche z niego beke XD

Ku mojemu zdziwieniu tego filmiku nigdzie nie ma, a pamiętam go dokładnie.
Opis: Żarzący się obiekt na tle pomarańczowego nieba (wschód albo zachód słońca nwm nie znam się). Prezenterka sugerująca, że był to prawdopodobnie meteoryt.
Ktokolwiek też pamięta to nagranie?

Później też zacząłem szukać innych jakichś filmików które mignęły mi w wiadomościach kiedyś, ich też nie mogę znaleźć, nie jestem foliarzem ale trochę mnie to zaniepokoiło, nwm może to jest związane z tym że te serwerownie się spaliły ostatnio i po prostu część z tych filmów spłonęła razem z nimi ale nadal troche śmiesznie. Jeżeli ktoś wie gdzie znajdę ten filmik to może wysłać link.

#ufo #mirekwposzukiwaniutajemnic #usa #kosmos #szukamfilmu
  • 9
  • Odpowiedz
@Niedobry: chodzi mi o ten jeden specyficzny film bo widzę ze go nigdzie nie ma nawet na stronie wyżej wymienionej stacji. Jestem ciekaw po prostu gdzie wyparował z internetu.
  • Odpowiedz
@TruskawkaNaTorcie: To jest bardzo zbliżony wyglądem filmik do tego którego szukam ale to nie ten. Tamten film był dość stary strzelam że 2005-2012 przedział lat max. Byłem dzieciakiem jak go widziałem w telewizji a później widziałem go jeszcze na YT. Teraz już nie można go znaleźć. Nie wiem co się z nim stało.
  • Odpowiedz